Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 7:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Към този който го е сторил:

Защо ми е изтрит поста (мнението) в темата Купувам/продавам.. ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 11:21 am
Мнения: 1401
Местоположение: България
Ачо, както си го написал с гоУеми букви и болднато. Може и да не ти отговорят. :D :D :D :D :D :D

_________________
Ваксево-Говежда Флай Фишинг Тийм - най-невероятните КАПУТИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 19, 2004 10:06 am
Мнения: 573
Местоположение: Планината-Хасково-Пловдив-София-Планината
Не виждам основателна причина да не се отговаря на този въпрос. Нормално е да се получи на ЛС пояснение, защо ще се изтрие (е изтрит) поста.

_________________
BORN TO FISH
forced to work :-(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 2:57 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Привет,

http://forums.akulata.com/viewtopic.php?t=4595

Поздрави,

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
akulata написа:
Привет,

http://forums.akulata.com/viewtopic.php?t=4595

Поздрави,

Радо

Привет,
в линка който си ми пуснал, пише:

Цитат:
В подфорум "Купувам/Продавам/Заменям" са допустими за публикация единствено обяви на частни лица.

Обяви, които се пускат от търговци на едро, производители, фирми с магазини, вносители и други подобни организации, целящи реклама ня техните стоки ще бъдат изтривани.

Изисквания, на които трябва да отговарят поставяните в темата обяви.

* Допустими са само обяви на стоки свързани с мухарския риболов.

* Не се допускат коментари в темата на обявата, които не са свързани с нея.
Странични коментари ще бъдат изтривани!

* Съдържание на всяка обява:

- Заглавие на темата, описващо точно какво се продава/купува/заменя.
Пример: Продавам мухарка еди каква си!

- Текст в темата: Всяка тема трябва да съдържа три неща - описание на предмета, цена и контакт за връзка с автора.

Теми с обяви, които не отговарят на тези изисквания ще бъдат изтривани.

* След продажбата/закупуването/заменянето, т.е. след финализиране на обявата, авторът й е длъжен да напише в нея, че обявената стока е продадена/закупена/заменена.
Всяка завършена обява ще бъде заключена от администраторите на форума и по-късно изтрита.


В случай, че някой от потребителите се усъмни, че даден потребител използва обявите в този подфорум с търговска цел (изкупуване, препродаване, разпродажба или реклама), моля нека уведоми администраторите на форума, за да се вземат необходимите мерки
.

Кажи ми кое точно съм нарушил от изреденото по-горе с мнението ми което бе изтрито?

–––––––––––––––––––––––––
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 4:12 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Цитат:
* Не се допускат коментари в темата на обявата, които не са свързани с нея.
Странични коментари ще бъдат изтривани!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
akulata написа:
Цитат:
* Не се допускат коментари в темата на обявата, които не са свързани с нея.
Странични коментари ще бъдат изтривани!

Акула, това не кореспондира с истината!

Написаното от мен в темата изразяваше своеворода съвет и споделих опит. Всичко бе във връзка със темата!

Как го изтълкува, че не е свързано с темата?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 4:42 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Ачо, темата на обявата за която говорим е следната, нали:
http://forums.akulata.com/viewtopic.php?t=5949

Твоя коментар беше страничен и беше изтрит, заедно с този на Бат Райко, и на Ангел, които също бяха писали след теб.

Ачо, сега ще обясна по-подробно, защото вероятно ще има и други колеги, които може би не разбират каква е целта на стаята купувам/продавам.

Темите в купувам/продава са обяви, не са теми за коментар, по които други потребители да дават съвети, мнения, препоръки, да си коментират разни неща по-такъма или просто да се намират на приказка.
Затова и правилата за пускане на обяви са точно такива. На който не му харесва, има правото да не пуска обяви и да не пише в темите!

Единственото, което може да направите е ако, да речем, че темата е за продажба на даден такъм, да поискате информация от автора на обявата за такъма, да поискате снимка, да получите по подробна информация за такъма, как да ви го достави и т.н. единствено и заради това, че имате желание да купите съответният такъм.

Всякакви странични коментари от рода на:
- виж, по-добре направи така...
- чакай, не бързай, да ти споделя сега моя опит...
- това което продаваш не ми харесва, защото...
- или пък е много хубаво, защото...

Подобни коментари нямат място в темите на обявите.

Ако още нещо не си разбрал, моля, питай!

Поздрави,


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Да, за същата тема става въпрос.

Акула, пак ще се повторя: Това за което ме упрекваш не отговаря на истината! А това което си изредил:
Цитат:
Всякакви странични коментари от рода на:
- виж, по-добре направи така...
- чакай, не бързай, да ти споделя сега моя опит...
- това което продаваш не ми харесва, защото...
- или пък е много хубаво, защото...

Подобни коментари нямат място в темите на обявите.


Кога го измисли, че в посочения по-горе линк не го прочетох?

Това което бях написал в темата: Казах на Веско, че може да пусне продажбата и през ибей. С 2-3 реда му обясних какво може да направи там ако държи на твърда цена и , че вече имам направени две продажби на скъпи въдици през ибей и съм много доволен.
Всичко това беше във връзка с темата. Не виждам да съм нарушил нито едно от правилата които си пуснал в линка горе.
Също така мисля, че е крайно некоректно да си измисляш някакви си допълнителни (не публикувани) правила според които да налагаш цензура след това..

За това съвсем ясно искам да се разбере мнението ми:
Това за което ме упрекваш на отговаря на истината и определянето на условия постфактум е некоректно!

–––––––––––––––––––––––
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 5:55 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Цитат:
Също така мисля, че е крайно некоректно да си измисляш някакви си допълнителни (не публикувани) правила според които да налагаш цензура след това..

Нищо не съм измислял, Ачо, просто се опитах да ти обясна какво стои зад смисъла на изречението - странични коментари ще бъдат изтривани.
Просто си знай предварително, че като напишеш пак мнение в тема на обява по същият начин, то ще бъде изтрито по същият, според теб некоректен начин.

Това е.

Приятен ден!

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
akulata написа:
... просто се опитах да ти обясна какво стои зад смисъла на изречението - странични коментари ще бъдат изтривани.
Просто си знай предварително, че като напишеш пак мнение в тема на обява по същият начин, то ще бъде изтрито по същият, според теб некоректен начин.
....
Радо

Радо, какво стои зад смисъла на изречението е твое лично тълкование. Четох плавилата и се постарах да ги спазвам така както са написани, а не да ги тълкувам. А там пише: "*Не се допускат коментари в темата на обявата, които не са свързани с нея". Това което Аз бях написал беше свързано с темата! След това ти ми правиш някакво си твое тълкование и прибавяш някакви си допълнителни пояснения.. Тези твои пояснения не ги пише в правилата. Това какво означава: Утре ако нещо си на кеф ще тълкуваш по един начин, вдругиден ако нещо те е яд - ще тълкуваш по друг. Така ли?
Това не са принципи, Радо.
Що се късае за тълкувания, съгласи се, че тук може да има хора с повече знания и капацитет от теб и биха се почуствали обидени в даден момент. Или искаш да кажеаш, че за такива няма място тук?

Накрая пак ще ти кажа: Това което правиш не почива на никакви принципи.

–––––––––––––––––––––––
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 6:42 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Ачо, имаш право да мислиш, каквото си искаш. Това е твое право, което никой не може да ти го отнеме.
Това как аз виждам нещата и управлявам форума, пък е мой проблем.

Цитат:
Що се късае за тълкувания, съгласи се, че тук може да има хора с повече знания от теб и биха се почуствали обидени в даден момент. Или искаш да кажеаш, че за такива няма място тук?


Ачо, не вероятно, а със сигурност има много хора, с много повече знания от мен във всяко едно отношение, страхотно.
А що се отнася до тези, които са ми обидени и не желаят да участват във форума, остави аз да се кахъря за това. Това е мой проблем.

Нали виждаш, има всякакви сайтове, блогове, форуми т.н. всеки има право да чете и пише там където му харесва.

Поздрави,

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
akulata написа:
..Това как аз виждам нещата и управлявам форума, пък е мой проблем.
....
Нали виждаш, има всякакви сайтове, блогове, форуми т.н. всеки има право да чете и пише там където му харесва.

Поздрави,

Радо

Да, от тук идват нещата: Какво значи "управлявам форума"...
Не мислиш ли, че нивото на форума се определя от неговите членове и това "управлявам" не поставя ли форума на твойто ниво?

Ще се съгласиш ли, че "климата" тук не е това което е било преди 3-4 години? Защо мислиш, че се създават други форуми, блогове... ? Заради "управлението", не си ли изтриха мненията много хора? Теми с много вложен труд и стойност. Много колеги с опит спряха да го споделят тук, други въобще не искат и да пишат..

На това ли му казваш "Управление"?
Или такава е целта?

Аз имам мнение, но ще се въздържа защото всичко това което става тук, съвсем ясно говори.

––––––––––––––––––––––––––––––
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 7:49 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Ачо, явно нощта ще бъде дълга, вземи си чаша кафе и ще попишем, след като си любопитен, но мисля, че не това ти е целта.

Започвам да ти отговарям на тези въпроси, а ти си подготви други, или питай който трябва, какво да точно да ме питаш.

Първо нека ти кажа, че явно след като от две ли, три ли, колко години участваш във форума, за много от нещата нямаш пряко наблюдение как са стояли и със сигурност са ти преразказани.

Първо, форума е такъв какъвто го виждаш от 5 години, винаги е имало правила и винаги на някой не му е изнасяло нещо, говоря на някого, защото ако беше на всички, във форума нямаше да има над 400 регистрирани потребители, просто щях да си стоя във форума сам с безпринципността ми, нали така? 8)

Цитат:
Ще се съгласиш ли, че "климата" тук не е това което е било преди 3-4 години?


Така като говориш, доказваш, че не си пряко запознат с това какво е било преди и какво е сега, а наистина са ти преразказвани нещата. Но давай!

Цитат:
Заради "управлението", не си ли изтриха мненията много хора? Теми с много вложен труд и стойност. Много колеги с опит спряха да го споделят тук, други въобще не искат и да пишат..



Сега посочи ми конкретно колко много хора са си изтрили мненията, кои са спрели да пишат и защо, за да ти отговоря.

Цитат:
Защо мислиш, че се създават други форуми, блогове... ?


Хех, не знам, ти ми кажи, предполагам, че не съм аз причината за създаването на форуми и блогово в БГ, защото ако е така, ще излезе, че заслугите ми за разнообразяването на мухарския интернет живот в БГ са далеч, далеч по-големи, отколкото си мисля.

Цитат:
Аз имам мнение, но ще се въздържа защото всичко това което става тук, съвсем ясно говори.


Ачо, ако имаш мнение, говори, какво става тука? Кажи ми какво става тука? Разконспирирай нещата!

Поздрави,


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Повярвай, много ми е трудно да сляза при теб. Това означава да тегля чертата на всичко което е зад гърба ми, а на мен ми се иска да продължавам напред.

Наистина в началото ти бях малко ядосан, но после ми стана жал..

––––––––––––––––––––––––

Жив и Здрав
А.

п.п. Иначе не отговори на най-важния въпрос:
Цитат:
Не мислиш ли, че нивото на форума се определя от неговите членове и това "управлявам" не поставя ли форума на твойто ниво?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов