Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 7:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 3:29 pm
Мнения: 697
Местоположение: София
Експеримента с регистрацията не е за да се спрат бракониерите, а за да пропишат повече хора. Аз например четях форума около година преди да се регистрирам (не че не си бях и бракониер де- но от тия, неориентираните).

Пък защо да не се регистрират и бракониери? Има и мухари такива. Да не би админа да им трие акаунта? Защо да се капсуловаме заради тях? Без имена на реки, разбира си. Един да се "очовечи", все е кяр. А местата те си ги знаят по- добре и от нас. Нали целта на форума е да се нучи на нещо полезно, да се знае, че има все повече хора които постъпват правилно. Това, че мълчим не помогна да не се изплюскат рибите от мащабното зарибяване 2009.

Аз си мечтая един ден и имената на реките да можем да си казваме...поне на тези, които някой стопанисва.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 4:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 3:44 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
Здравейте, значи официално регистриран съм съвсем отскоро. Но това не значи, че не следя с интерес форума отдавна.
А защо съм отскоро ли, ами не мога да отговоря. Опитах да се регистрирам дооста отдавна, получих мейл, че ше бъда регистриран и....така си и остана. Нищо де, всяко зло за добро, както се казва!
Ами наистина ми е полезно да чета темите. Аз знам, че няма какво да науча някого защото аз самия има още мноооого да уча, но поне вече (след успешното създаване на акаунта ми) поне ще мога да питам хора като вас, които разбират и са на ти. За което съм изключително щастлив! А пък да си и призная, най-приятно ще ми е да се запознаем.

Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 9:28 pm
Мнения: 635
Местоположение: Пловдив
Караул, здравей! Всички ние тук имаме да учим за мухарлъка(някой повече, други по-малко :) ) ! И доколкото разбирам идеята на Акулата, ние трябва сами да положим усилия за популяризирането на този вид риболов в България :!: Това значи , че всеки споделен опит от колега по страниците на форума( независимо начинаещ ли е, или не) е крачка напред в тази посока! Не се срамувай да питаш и споделяш \:D/ В крайна сметка за това сме се събрали! Ако това, което научиш тук, успееш да го предадеш в някаква степен на хора около теб, тогава можем да кажем , че сме посяли зрънцето на надеждата и в крайна сметка светлината в края на тунела е станала с една идея по-ярка и близка! :wink:
Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 27, 2010 8:38 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 3:44 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
Разбира се, че ще питам :D. Не се притеснявам от това - това значи, че ще науча още нещо за любимото хоби. Така че се пригответе :lol: .
А пък кефът да приложа след това наученото - тук на "бойното поле" - там е голям, поне за мене де.

Бъдете здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 27, 2010 12:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:13 pm
Мнения: 144
Местоположение: Ловеч
Здравейте колеги.
Аз повдигнах темата, аз предлагам и да я затворим вече.
Доста мнения се изказаха. Благодаря на всички. Под каквато и да е форма рубриката "Маршрути" трябва да съществува във форума, защото е най-интересна и най-посещавана. Още веднъж благодаря за интереса.
Позрави и наслука през новия сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 01, 2010 8:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 12:11 pm
Мнения: 1177
Местоположение: Sofia
Ако зависи от мен не само щях да забраня гледането на излетите за нерегистрирани, а и за хора с по малко от 10 поста във форума.

Форума се индексира от търсачки и всеки може да намери теми от гугъл или другите сърч машини.

Ако някой толкова иска да гледа да се регистрира и да пише.
А това че не регистрираните се оплакват - тяхна си работа много хора тук са положили труд за да пишат и смятам че заслужават поне малко уважение - ясно е че Българина иска всичко наготово и то без да плаща и да си дава зор. Форума се гради на пишещи а не на четящи.

Ако се продължава в тоя дух ще ловите да не ви казвам какво.

Много примери има - ха изпуснаха садки - резултата 3 реда рибари на язовира - и т.н. няма смисъл да ви убеждавам а най вече Радо ти като рибар и като грамотен човек - много добре знаеш за какво става въпрос.

Да не се пишат имената на реките беше добре, а сега е пълна лудница.

Благодаря за вниманието.

_________________
Work is for people who don't know how to fish...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов