Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 11, 2010 9:13 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
pacho написа:
Ееееее,вече прекалихте :lol: :lol: :lol: ....

А мислили ли сте за хората,на които евентуално, лекарството спре да им действа :lol: :lol: :lol: .....

ЛЪЧО Е ВЕЛИК ! ! ! От край време съм го признал за майстор на риболова с нимфи,а сега вече и със стримери.... :wink:

Поздрави ! ! !


Ехехеее, Ванка, като каза, "прекалихте", се сетих за вица, който наскоро ми каза един приятел, беше нещо такова:

Медицинската сестра съобщава на главния лекар:
- Докторе, симуланта от трета стая почина.
А лекарят отговаря:
- Ееее, тоя вече прекали!


Ванка, треа да го закараме Лъчо в кметството или МВР, не знам къде точно си сменят имената, да си смени името на Велик, да му викаме Величко! 8)

Поздрави,

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: за излета.
МнениеПубликувано на: Пон Яну 11, 2010 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 12:31 am
Мнения: 175
Местоположение: Варна
Еееее! А Браво на МАЙСТОРА. Лични поздрави. Само така. А бе тая речна корекция да не е някаква ферма за крокита. Сега сериозно-Наистина е красиво това което виждам.Лъчо надявам се да се видим приживе та да ти стисна ръката.Това си е наистина Сериозен успех.Радвам се че споделяте тези моменти . Местото настина е чудно :!: Ако нямате нищо напротив да пораздърпаме темата за примамката.Нали ми е и на мен болна тема този хищник.Та вчера вързах 6 нови попълнения към арсенала.Които при първо свободно време смятам да пробвам. П.С Ще се постарая ги снимам! Аааа и аз съм на мнение че ходенето за риба му е цаката.ТРЕБЕ ДА НЕ ИЗСЪХВА ТОЯ ШНУР \:D/ Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Вто Яну 12, 2010 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 12:36 am
Мнения: 752
Местоположение: гр.София
Цитат:
ЛЪЧО Е ВЕЛИК ! ! ! От край време съм го признал за майстор на риболова с нимфи,а сега вече и със стримери....


Знаеш .....

yulian-ски, а бе за красотата на мястото мое да поспориме.Бавно течаща река с шавар отсекъде.Не е от най-красивите места, ма виж кви рибета пливат там, а ? \:D/ А и доста стабилна разходка се прави докато се хване такава риба, поне доколкото знам.Капото също е доста често там.Но пък една риба от там е еквивалент на десет риби от масовите в Майнитоба \:D/ \:D/

_________________
FFC Sofia 94


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов