Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2005 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 7:35 pm
Мнения: 37
Местоположение: жк Дружба2
В риболовните среди съм по известен като Добрефф! Рибар съм откакто се помня! Практикувам всички познати риболовни методи - плувка, дъно, спининг, мухар съм от 1 година. Напоследък позарязах риболова с жива стръв и се преориентирах към изкуствените примамки. Обичам риболова със спининг! Още не съм навлязъл, както трябва в тайните на мухарския риболов, но работя по въпроса.
Уча последна година в строителния техникум "Христо Ботев" в София, специалност "водно строителство"и сериозно работим по въпроса с ВЕЦ-овете :twisted: Мисля да кандидатствам нещо съвсем различно - журналистика или право в Софийския у-т.
Другата ми слабост, освен риболова е футболът! Симпатизирам на Левски София, както и на италианския отбор Киево Верона!
Гледам аквариумни рибкир но съм ги позарязал напоследък. Във вечното серевнование Мухар на блока - винаги съм стоял пред салмонмен - Цветанчо Цеков. Имам няколко гаджета. Нямам деца, все още :wink: на сватбата ми всички сте поканени.
Да си призная слушам чалга. Обичам и групите Дийп Пърпъл, Куийн и Щурците. Падам си по кючеците :P
Любимите ми места в България са Родопите! За мен е уникално преживяване всяко посещение на Батак, Доспат, Широка поляна или Беглик. Тва е засега от мен. Ако се сетя нещо друго ще пиша.

_________________
Винаги готов за мухарски риболов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов