Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 2:56 pm
Мнения: 646
Привет колеги!!!
На предаването"Нека говорят" на Росен Петров,бе поканен Андрей Слабаков,който ще бъде организатор на протест на риболовците в България.Това ще бъде утре,но за съжаление не разбрах в колко часа,зад Министерството на земеделието.Ще се срещат с хора от Министерството,за това къде изтичат парите за зарибяването на водоемите,и много други неща.Като ще се поиска да се върнат всички водоеми за любителски риболов.Ако има от колегите софианци някой свободен не е лошо да отидат,и после във форумчето да си побъбрим.
Поздрави!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 15, 2008 4:08 pm
Мнения: 102
Местоположение: Самоков
Здравейте,

Във вестник "Рибар" има поместена статия за предстоящия протест. Там пише, че той ще се проведе от 11 часа и ще премине под мотото "Стига чиновническо безхаберие" .

Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2009 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Ще направя всичко възможно да присъствам.....Бих се радвал да се видя "на живо" с колеги и да "викнем" дружно срещу безхаберието на овластените!! Поздрави!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2007 11:05 am
Мнения: 91
Сутрунта в тази сутрин това беше темата имаше представител от ИАРА и от БЛРС много ме нервираха.... Няма кой да каже 2 точни думи за полжението по българските водоеми та и малко подигравателно се отнесе водещия към протеста.Според мен няма да се промени почти нищо но дай все пак да видиме какво ще стане.Другото недоуточнено е че хората от провинцията няма как да подкрепят протеста а и той е през делничен ден...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Мдаааа.....протестът беше слабоватичък, с казионни изказвания / изключая тези на Андрей Слабаков /, но пък се видях с Павката Иванов......Мернах и Ники Гергов, ма докато се извикам и той отлетя нанякъде..
Момци, напоследък ми се върти из глЪвЪта следното скверно съждение - АКО през 1989г. имаше поне един, свършил като семейство Чаушеску, нещата у нас биха били малце по-различни....Никога не съм бил с революционни пориви, нито пък привърженик на подобно развитие на нещата, но явно / за съжаление / по нашите географски ширини има респект само към тези начини - бой и йебане......Та затуй повечето люде, облечени във власт - независимо политическа или "четвърта", си говорят с насмешка.....за нещата от живота....Поздрави!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 9:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:37 pm
Мнения: 1768
Местоположение: София
Бате Райко, на първият опит за създаване на мухарски клуб са дошли ..3 човека. /Между тях и Богомилчо!/ След това ,знаете как се развиват нещата у нас..Ако хората имат мерак,държавата ПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ,за да им ДОКАЖЕ ,че НЯМАТ НИКАКЪВ ШАНС,ДА СЪЗДАДАТ НЕЩО ДОБРО.Затова българинът парно не плаща ,вари ракия в мазето и си купува парашути.Затова и НАРОДНИЯТ ПОЕТ е възкликнал:"бедни ,бедни Македонски,защо не умря при Гредетин!!??"
Още по лошо е, че българинът революции не прави-французите, на които се смеем,сега са ,ако не се лъжа ,пета република.
И после, Флайко ще ме кори,че съм бил прекалено черноглед!!?? Ми то ,аз съм си направо със розови очила ,бе момчета..

_________________
FORTUNA NON PENIS,CON MANUS RECIPE...
-Щастието не е х**,да го задържиш с ръка...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 18, 2009 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Бате Данчо......какво да ти кажа освен едно голямо НАЗДРАВЕ!! То на наш,та мъка вече и се вижда края, ма дано младите момчета да доживеят по-арни времена!!
П.С.: Между другото питая твърде сериозни съмнения относно "непорочността" на този протест :roll: :roll: .....Не чух никой от изказалите се да попита къде е държавната политика в цялостната картинка на водоемите - кога и кой ще наложи някакъв контрол относно строителството и "затварянето" на цели участъци от бреговите ивици. В един момент ще се окаже, че заветната цел язовирите да бъдат "взети" от сдруженията ще се сбъдне...само дето ще трябва като десантчици да ни спускат от хеликоптери във водата, щото няма да може да се стигне до брега от оградите на "хасиендите".... Всички дружно дюдюкаха и аплодираха Христо Михайлов и Румил Лачев / ехх....все солидни, доказали се кадри :wink: :wink: /, ма накрая да не стане тъй да се "делегират" правата по стопанисването пак на трети юридически или физически лица, верни на "партията и правителството".........Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 18, 2009 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Бате защо ли надушвам същото като теб :D

Не ще номенклатурата да пусне кокала и това си е. Дето казваш нашта е ясна, но след 20 години тотална разруха дали ще се оправи и за младите.
И не е само до риболова, а въобще... Докато е "жив" Андрешко тук все така ще е.

Поздрав.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов