Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 23, 2013 5:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:05 am
Мнения: 200
Местоположение: Велико Търново
Здравейте колеги риболовстващи с или без проходилки. Давам предложение за обсъждане и отработване, а то е следното, мухарите ползващи проходилки да направим среща с цел обмяна на опит и съвместен риболов. За сега времето е приятно, и може да се направи двудневен излет на някой водоем който може да задоволи потребността на мухаря с проходилка. Та затова давайте мнения с цел по-скоро да се видим. Поздрави Красимир.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 22, 2015 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:05 am
Мнения: 200
Местоположение: Велико Търново
Здравейте "СЪМИШЛЕНИЦИ". Казвам така защото от първото писане по темата до сега никакво развитие, а знам че има колеги които практикуват мухарството с проходилка. Срам ли ви е, неорганизирани ли сте, жените ли не ви пускат на излет, на всезнаещи и всеможещи ли се правите, какво ви става? Докле е време братя да го обсъдим, и след забраната на юруш да я издействаме сбирката. Покажете сееееее, имайте смелоооост. Хайде да видим кой пръв ще се престраши? <please


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 23, 2015 5:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
красимир написа:
Здравейте "СЪМИШЛЕНИЦИ". Казвам така защото от първото писане по темата до сега никакво развитие, а знам че има колеги които практикуват мухарството с проходилка. Срам ли ви е, неорганизирани ли сте, жените ли не ви пускат на излет, на всезнаещи и всеможещи ли се правите, какво ви става? Докле е време братя да го обсъдим, и след забраната на юруш да я издействаме сбирката. Покажете сееееее, имайте смелоооост. Хайде да видим кой пръв ще се престраши? <please


Привет Краси.. тъпо е да се изказвам без да съм ползвал проходилка никога досега, никой не ти отговаря защото просто не влизат във форума.
Бай Ради и Румен от Перник ползват проходилки, както и още няколко колеги които знам.. дори колегите от клуб Лудогорие бяха пуснали уникални клипчета с проходилките по техните диви места... на мен също би ми било интересно да науча нещо повече по въпроса.
Напиши им ЛС.. вероятно не са видели темата и за това си трайкат :D ...
Надявам се да се включат в тази дискусия... Поздрави и наслука!!! <occasion


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
[quote="sote-full"][quote="красимир"]Здравейте "СЪМИШЛЕНИЦИ". Казвам така защото от първото писане по темата до сега никакво развитие, а знам че има колеги които практикуват мухарството с проходилка. Срам ли ви е, неорганизирани ли сте, жените ли не ви пускат на излет, на всезнаещи и всеможещи ли се правите, какво ви става? Докле е време братя да го обсъдим, и след забраната на юруш да я издействаме сбирката. Покажете сееееее, имайте смелоооост. Хайде да видим кой пръв ще се престраши?
здравей Краси, извинявай,но сега забелязах темата за проходилките!
Нито сме от срамежливите,нито от страхливите,още по малко зависимите от съпругите си,но първо изгледай тези филмчета и тогава прецени дали сме от можещите и разбиращи мух.риболов от проходилка!Привет от М.К. Лудогорие <occasion
https://www.youtube.com/watch?v=dSQR4TV0od4
https://www.youtube.com/watch?v=LrSU2154jsQ
https://www.youtube.com/watch?v=Nb3ghWHArjI


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:05 am
Мнения: 200
Местоположение: Велико Търново
Здравейте. Определено са ни идентични излетите с проходилка, като аз по-често съм в язовирите и винаги сам. Имам за предложение след като се съобразим с всички обстоятелства свързани с резултатния риболов, да организираме и проведем такива. За едната бройка отървах риболов на бяла риба с проходилката на яз. Копринка. В последната седмица преди забраната аз бях извънредна смяна, а посетилите водоема приятели случили със спининговия риболов на сулка от брега. Поздрави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
красимир написа:
Здравейте. Определено са ни идентични излетите с проходилка, като аз по-често съм в язовирите и винаги сам. Имам за предложение след като се съобразим с всички обстоятелства свързани с резултатния риболов, да организираме и проведем такива. За едната бройка отървах риболов на бяла риба с проходилката на яз. Копринка. В последната седмица преди забраната аз бях извънредна смяна, а посетилите водоема приятели случили със спининговия риболов на сулка от брега. Поздрави.


Краси ще ни бъде приятно да направим съвмесно някой риболов,още повече,че язовирите никога не са ни били приоритет тъй като освен добри риби в реките търсим и дозата андреналин,която се надявам си усетил в нашите филмчета <occasion


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов