Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2006 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 10:33 am
Мнения: 263
Местоположение: Сф.
До колкото ми е известно ще се проведе на 30.09-01.10 на р.Искър над Самоков но точно къде все още не е ясно. Отбора се готви сериозно, а и имаме много сериозен жокер в лицето на Жорката. Надявам се и на сериозна подкрепа на реката!!!

_________________
със шнур и мухички- обичайте се всички!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2006 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 6:23 pm
Мнения: 537
Местоположение: Wherever the trout are
Един член на отбора мисли от утре да ходи всеки дан на риба !!! :lol:

Живи и здрави !

_________________
http://mankovflyfishing.com/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2006 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 1:30 pm
Мнения: 63
Местоположение: Самоков
vlado написа:
До колкото ми е известно ще се проведе на 30.09-01.10 на р.Искър над Самоков но точно къде все още не е ясно. Отбора се готви сериозно, а и имаме много сериозен жокер в лицето на Жорката. Надявам се и на сериозна подкрепа на реката!!!


Mи ако става на въпрос за мен
vlado написа:
Жорката
, мноо съм трогнат , мерси за признанието , там съм.. Да гледам разбирасе , все още се уча , и се надявам да понаучаа нещо от зрялите муари кът вас. Наслука и успех :wink:

_________________
43см 48см 1.5кг keep walking Изображениеаз


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 02, 2006 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 10:33 am
Мнения: 263
Местоположение: Сф.
Не знам до колко ще ви е интересно, но да ви кажа- Станахме републикански шампиони за тази година на Муха, а Стани МЪнков е шампион индивидуално. Голяма заслуга за победата ни този кръг има Жорката (pras), даде ни исключително полезни съвети за реката, която добре познава.
Много се радвам че се видяхме и покъркахме заедно с Иван-Формата. Гутн абен, хер Формен! :D :D
Акулата също бе забелязан да пее македонски песни на дълги маси :wink: :wink:
А отбора на Банско има основна вина за високият алкохолен градус и веселието на двудневното мероприятие.
Еййй , Кире, кой скри шишетоооо?
Поздрави, приятели!

_________________
със шнур и мухички- обичайте се всички!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 02, 2006 10:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 9:04 am
Мнения: 80
Местоположение: София
\:D/ Браво! Яд ме е малко че не бях в Неделя.

_________________
La Sociedad International de Schwarzfischers

“We would fish by any means possible and catch trout for art and science regardless of the regulations.”


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: хай
МнениеПубликувано на: Вто Окт 03, 2006 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 5:12 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
vlado написа:
Не знам до колко ще ви е интересно, но да ви кажа- Станахме републикански шампиони за тази година на Муха, а Стани МЪнков е шампион индивидуално. Голяма заслуга за победата ни този кръг има Жорката (pras), даде ни исключително полезни съвети за реката, която добре познава.
Много се радвам че се видяхме и покъркахме заедно с Иван-Формата. Гутн абен, хер Формен! :D :D
Акулата също бе забелязан да пее македонски песни на дълги маси :wink: :wink:
А отбора на Банско има основна вина за високият алкохолен градус и веселието на двудневното мероприятие.
Еййй , Кире, кой скри шишетоооо?
Поздрави, приятели!


На колегата Прас специални благодарности - подаде много точна информация за местоположението на рибите, спецификата на реката и т.н. Само Видрите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: хай
МнениеПубликувано на: Вто Окт 03, 2006 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 1:30 pm
Мнения: 63
Местоположение: Самоков
Бат Стан написа:
vlado написа:
Не знам до колко ще ви е интересно, но да ви кажа- Станахме републикански шампиони за тази година на Муха, а Стани МЪнков е шампион индивидуално. Голяма заслуга за победата ни този кръг има Жорката (pras), даде ни исключително полезни съвети за реката, която добре познава.
Много се радвам че се видяхме и покъркахме заедно с Иван-Формата. Гутн абен, хер Формен! :D :D
Акулата също бе забелязан да пее македонски песни на дълги маси :wink: :wink:
А отбора на Банско има основна вина за високият алкохолен градус и веселието на двудневното мероприятие.
Еййй , Кире, кой скри шишетоооо?
Поздрави, приятели!


На колегата Прас специални благодарности - подаде много точна информация за местоположението на рибите, спецификата на реката и т.н. Само Видрите!


Много се радвам за искреноста , надявам се наистина да съм ви помогнал . И аз съм много благодарен за ваща помош за моите начинаня и успехи като мухар.

_________________
43см 48см 1.5кг keep walking Изображениеаз


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 03, 2006 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 13, 2006 7:50 pm
Мнения: 125
Местоположение: СИМИТЛИ
Те тоя скри шишето.
Изображение
и тоя
Изображение
и тия
Изображение


Големи сте Станиле.
Изображение

Другата година па с тия \:D/
Изображение
Вече си имаме и нов член на "Василак"който тайно бе
ракоположен.. \:D/
Изображение
И тоя е месар ке знаеш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 03, 2006 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:02 pm
Мнения: 359
Местоположение: СОФИЯ
На 4-та снимка отгоре-надолу човека най-вляво ??? ЧЕПЕТО ли е ???

_________________
Не е срамно да не знаеш, а да не питаш, когато не знаеш!!!
Не всеки който те вади от лайната ти е приятел , а и не всеки който сере отгоре ти , ти мисли лошо...!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Без заглавие
МнениеПубликувано на: Вто Окт 03, 2006 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 5:11 pm
Мнения: 122
Местоположение: Sofia BULGARIA
Да Чепето е :D

_________________
Boian Hristov Boianov
E-mail Bob_fish@abv.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 04, 2006 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 6:23 pm
Мнения: 537
Местоположение: Wherever the trout are
Беше страхотно изживяване ... защо не ги правят по една седмица тия състезания бе... Специални благодарности на Жорката наистина се радвам, че се запознах с него ! За Банско и Кирето думи нямам, като Акулата певец няма ще го викн ада ми попее на абитуриентския- а най-се радвам че се запознах с човека от немско-Иван Формата- страшни мухи връзва ! Благодарско и на Боян че беше с нас и на всички останали подкрепили отбора...

поздрави!

_________________
http://mankovflyfishing.com/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 08, 2006 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:29 pm
Мнения: 2090
Местоположение: London
Нема ли малце повечко информациика некой да даде.
От сичко това разбрах,че Видрите са новите републикански чемпиони и че Станислав е взел индивидулната титла.
Ама предполагам не са се състезавали сами,требе да е имало и други отбори и състезатели.
Няма ли кой да даде инфо за крайното отборно класиране,както и индивидуалното,малко повечко снимки от самото състезание както и от предишните кръгове.Ще съм му благодарен много.
Щот например аз съм голем фен на Банскалии.А предполагам че и други пишешти тук пък са почитатели на някой от другите отбори и състезатели и т.н.
Иначе наистина много се радвам,че Станислав е станал рупубликански.За колко кратко време колко много път извървя.Браво Стани,честита ти титла.Пожелавам ти такива успехи за в бъдеще и на международни състезания.

_________________
Когато връзвам мухи не мисля за рибата както и тя не мисли за мен. Нещото което ни свързва обаче е мухата.
Smiti

The life is too short to fish a bad Fly!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 08, 2006 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
...

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Последна промяна D-r Misho на Пет Юни 22, 2007 8:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 08, 2006 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:29 pm
Мнения: 2090
Местоположение: London
Благодаря Док за Информацията.

Поздрави и жив и здрав.

_________________
Когато връзвам мухи не мисля за рибата както и тя не мисли за мен. Нещото което ни свързва обаче е мухата.
Smiti

The life is too short to fish a bad Fly!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 10, 2006 12:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:58 pm
Мнения: 190
Местоположение: Blagoevgrad
Малко позакъснял се вкл.и аз в темата.
Най-големия ми късмет тая отпуска беше наистина това ,че можах да присъствам на състезанието,да се видя и запозная със стари приятели.Да пийнем и да се извикаме (както ни нареди шефа на кръчнето :D )на някоя и друга песна.И не на последно място да усетя атмосферата на едно такова състезание,което бе нещо ново за мен.
Поздрави за "Видрите" за спечелените призове.Убедих се ,че момците не само знаят как се печели ,а и как се празнува.След тежкия запой между двата дена на състезанието,дет за всеки от нас беше наистина доста трудно да намерим пътя до леглата,имаше някои,като бат Стан и Мънката(браво пич за первото място-голем си)дет бяха станали росни-росни,първия кам 5ч. а втория малко след него...,та да вържат в последния момент некоя и друга муха преди старта.Те това се вика хъс.Безспорният ми фаворит за награддата на публиката обаче за мен лично е Валдо Гетов(здрасти Владе,наздраве! :D ).Хванатата от него мренка не бе зачетена и на няколко пъти в посления момент му изневери късмета при кепване на рибата,което бе прието с типичното за Класика примирение и пост,постене щот такива като мене ги домърза да му донесат бирата. :D :D Сори Владе ,виноват!
За Василак-Банско мога само едно да кажа :Момци евла!!!
Не само ,че барабар с Видрите бехте маята на състезанието,ами и поради факта,че вие сте най-проспериращия отбор-новак.За първо участие в националния шампионат успяхте да класирате състезател в челната петица,което ако съм рразбрал правилно означава ,че четвъртия ,Илийката ще има честта да представлява страната на международни състезанния.Тука организаторите на състезанието ви останаха малко длъжници ,като наблегнаха по-скоро на критичните нотки за вас.
Кире..,бегай от там бре.....!!! :D :D :D Ей комито,комито.......,вмного си ми арен ти на мене!
Та така....,това една малка част само от изключително приятните емоции,които изживях на състезанието.Тука искам да цитирам и думите на Илииката от отбор Василак,дето като си затръгвахме каза "Ако спечеля от тотото,че събера сички дето бехме на състезанието в една хижа и един месец само че ловим и че пием "
ПС:Чепо,не сварих да се видим още веднъж,но се надявам да имаме и други възможности да сторим това.

Поздрави!
Формата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов