Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ЛЯТО 04
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 5:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 5:35 pm
Мнения: 5
Местоположение: шумен
Здравей Радо! Здравейте всички! От 2 год. ловя на муха по скоро на "джапанка" и едфа миналата година имах добри успехи.Правя си сам мухите и съм доволен. Ще ви ги покажа по нататък.Имам над 30 излета най много над яз.Тича където държи добър кефал който се качва при висока вода кактобеше миналата година.Не съм се прибирал с по малко от 20-30бр. среден размер.Не се смейте!!!Но най добре даде на Янтра при с.Крушето.С моя приятел Ицо хванахме над 10кг.за 3-4 часа в най горещото.Съответно най големите изтървахме поради липса на кеп!!Много има да се споделя но пиша трудно от скоро имам компютър!Също от доста години ходя на Тунджа при с.Срем където имам много и много добри кефали но на воблер.Не става за муха а аз не мога и не искам да ловя по друг начин!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: ЛЯТО 04
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 1:05 pm
Мнения: 1158
Местоположение: Русе
Юлиян Матев написа:
Но най добре даде на Янтра при с.Крушето.С моя приятел Ицо хванахме над 10кг.за 3-4 часа в най горещото.Съответно най големите изтървахме поради липса на кеп!!!


Здрасти и добре дошъл!
А бе чудя се аз кой ми лови кефалите по Янтрата преди да стигнат до мен - мислех си, че е Мунчо, а то кой било :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: ЛЯТО 04
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 5:40 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Юлиян Матев написа:
Здравей Радо! Здравейте всички! От 2 год. ловя на муха по скоро на "джапанка" и едфа миналата година имах добри успехи.Правя си сам мухите и съм доволен. Ще ви ги покажа по нататък.Имам над 30 излета най много над яз.Тича където държи добър кефал който се качва при висока вода кактобеше миналата година.Не съм се прибирал с по малко от 20-30бр. среден размер.Не се смейте!!!Но най добре даде на Янтра при с.Крушето.С моя приятел Ицо хванахме над 10кг.за 3-4 часа в най горещото.Съответно най големите изтървахме поради липса на кеп!!Много има да се споделя но пиша трудно от скоро имам компютър!Също от доста години ходя на Тунджа при с.Срем където имам много и много добри кефали но на воблер.Не става за муха а аз не мога и не искам да ловя по друг начин!

Здрасти Юли,
нали мога да се обръщам така към теб? Извинявай, че ти говоря и директно на ти, етикета го свалих преди малко, ехехее, и си го прибрах в джоба.
Радвам се, че се присъедини към нас.
Добре дошъл в хотел Мухоландия!
Не само аз, но предолагам, че и останалите колеги ще се радват да споделиш твоите мухарски преживявания.
Остани на линия и поздрави!

Радо

П.С. Ще помоля обаче модераторите на този подфорум, да ти преместят темата в новата стая за запознанства - "Първи стъпки в мухарството", веднага щом я отключим.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: хай
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 5:12 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
Юли, добре дошъл при нас. Един съвет: през следващия сезон се опитай да възпиташ в себе си качеството да пускаш кефала обратно, след като го уловиш. Ще видиш, че ще се чувстваш много по-доволен от риболовния излет, отколкото като се прибираш с пълен кош. Аз бях като теб допреди две години и прибирах рибите, но сега - всичко обратно, отвреме навреме взимаме по някоя пъстърва най-много да опържим. Не е въпросът да прибираме рибата, щото реално рибите са ни партньори в състезанието.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: хай
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 9:37 pm
Мнения: 1671
Местоположение: Габрово
Бат Стан написа:
...щото реално рибите са ни партньори в състезанието.

Голяма мисъл, чак ме е яд, че не се сетих аз..:):):)

_________________
Регионален бог

"Деца, боя се зарад вас."

Bate Raiko написа:
...огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса.

Мухар - състояние на духа, което няма пряка връзка с реалното ходене за риба...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 11:21 am
Мнения: 1401
Местоположение: България
Привет Юли и от мен на "вълните" на радио Мухоландия с водещ Кискинов, 2001-та порода акула на земята. Ти бая обширен периметър заемаш с мухарката :D На Крушето има величествено "смеси'' Нали?
Аз съм вършал по нагоре в района с един приятел Г. Минков. По "Стара речка" и на Янтра около Долна. Бая риби, спор няма. Направо гол след гол. Принципно от две години пускам почти всяка риба. Тази година съм прибрал два-три килограма кефали и 7-8 пъстърви.
Имам един приятел Юри Тодорв, в един от мухарските си материали в БГ Риболовец написа:
Хубаво е да се пускат рибите, а за ядене най-добре си купете от магазина.
Така и ние се възпитаваме чрез този начин на риболов, дай боже тази година да хвана повече риби от миналата и да прибера по-малко.
Поздрави!
ПЦ.
Разделих ти темата да е един вид представяне и инфо за риболовните обекти който представяш.

_________________
Ваксево-Говежда Флай Фишинг Тийм - най-невероятните КАПУТИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 18, 2005 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 8:04 am
Мнения: 61
Местоположение: Пазарджик
Добре си дошъл при нас Юли!Ние от форума се опитваме да съчетаем мухарството,компютрите и фотографията но не винаги се получава .От доста време ходя на уроци по фотография в едно студио и като влезе някоя симпатяга всичко забравям.Дано при теб да се получи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов