Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 10, 2006 9:16 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 12, 2005 7:49 pm
Мнения: 221
Местоположение: варна
Здрасти реших да драсна два реда и аз.Вчера запърви път отидохме за риба с малкия имам впредвит и двамата с мухарките.Рекичката е на 70км от Варна не много голяма но с големи вирове и държи прилично количество кефал предимно под нормата но има и килограмови риби.Та пристигнахме на реката към обяд при слънчево време леко ветровито.След кратък оглед реших да останем на вирчето под моста беше чисто и по удобно за детето защото целта небеше риболов а по скоро обучение за Ицката а и аз запърви път използвах новата пръчка.След извършеният от нас форсаж на реката при който го играх ферибот :D стъкмихме такъма на малкия и след кратък инструктаж по мерките за безопасност го пуснах по белия свят сиреч на реката.Отначало нещо не му се получаваше но бързо се окопити и след 10-12 минути правеше прилични замятания от по 10-тина метра :D (кастингът му е по добър от моя :D ).Аз си сглобих пръчицата Ванкова сложих и едно шнурче ДТ 5 клас и ооооо прелест :D 15 метра шнур излетяха кото все едно някой ги дърпаше отпред и векаше искам още искам още :D. Кастинг 10-тина минути и закачих едно скакалче (имаше ги в изобилие покрай реката) първо подаване и скакалеца биде лапнат от един малък немирник :D .Второ подаване обаче нямаше просто небето се отвори и се изля .Така приключи първият ни съвместен излет с малкия но по всичко личи че в никакъв случай няма да е последният :D :D .Ето и малко снимки от този излет Изображение
вирчето

Изображение
ферибота :D
ИзображениеИзображение
първата риба :D :D
ИзображениеИзображение
тази седмица очаквам господ да е по милостив ако не към мен то поне като малкия и да ноправим един як мухарски излед :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов