Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 8:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Мара ба, колегията! :)
Сори, че с леко закъснение, ама искам да Ви разкажа как бях наказан да ида за риба с едни мноо неприятни за мен хора! Двама индивида(Kodi и Neocom), дето накрая ше ги и видите! Просто едвам ги издържам ама кво да права..Да ме ангажират те въдици да метам! :x
В съботата ме изпритесниха по телефона да сме се разберяли..Треснахме среща в гаража-мухоработилница на Neocom за ейт търти и както се очакваше не мигнах цяла нощ! Затворя ли очи в съзнанието ми изплува следната картина...аз, застанал в началото на вир, подавам дебел ручейник и в следващия момент - зверски удър! Мухарката(добре, че е BFC) се огъва до дръжката...и в борбата си тръгвам надолу по течението! Зверска битка! Аванса пръщи, бекинга е на свършване! След около два часа и километър и половина надолу по течението, в един тих разлив със сетни усилия успявам да кепна рибата...ама само главата, щото рибата е с огромен размер(баси Фройдизма)..Тук се стрясках и инсомнията продължи до сутринта! Нищо такова не се случи както и се очакваше :D
Скокнах, пих кафенце, яхнах тролея(аз щи каа тролей на теб!) и на местото на уговорката! Заварих Neocom тъкмо да приключва една уникална имитация на незнам кво си! :lol: Не след дълго и Kodi дойде, малко дъра-бъра, теглен чоп с на кой колата, накрая се оказа,че не с кола ами с тролей ще сме(аз щи каа на теб тролей!).
Багажи-магажи, и марш Станимъка...после и натам...и после бам, на р. Чая( къф чай ве батко, замръзнаха ми ташаците в тая река!).
След като паркирах все едно ми е свършил бензина и прецаках мърчандайзерския план на една баба със сладка и триста вида чубрици, преоблякохме се, и като три пъргави козички се заспускахме по дерето към рЯката. Те там, аз малко по-нагоре от тях :lol:
Сглобих и...се започна..гази, метай...гази, метай...ама газих внимателно! Не исках да настъпя хайвер на пъстърва! В този момент се усетих, че можех да взема от колега карта с местата където пъстървата мръсти, че да не правя допълнителни бели, ама както и да е..гледах си в краката внимателно! (За разлика от Kodi, който с цялата си наглост пукна едно топче! Ама да не му се сърдим! Преживя го мн тежко горкия! Рев, мъка..забоде и един импровизиран кръст на импровизиран гроб :? :lol: )
И така продължи до ранният следобед. Отчетохме се с по някоя риба, като единствената петниста кечна Neocom(той да каже защо на него се усмихна късметЯ!), а ние с к-Оцет-о надърпахме кефалюги! :)
По едно време...както си метам аз...гледам...над мен...некой се осмелява да ми ползва началото на вира! Взрях се по-добре и опааа,, бат` Ви Жоро Стоянов ! \:D/
Събрахме се....малко дъра-бъра, на него му се обадиха да излиза на пътя, че си тръгват и такаа.. А ние взехме кардиналното решение, да изплющим по един боб на ханчето! То така или иначе бяхме стигнали до него. Да ама не, трябваше първо да се върнем до колата(вмирисана вече на амалгама от мурсалски чай, шейсе цветна чубрица и амнайс вида сладка! :) ). Преоблякохме се, и газ към кръчмата. А там, типичната обстановка! Бобът с джоланче беше върховен! Бирата допринесе допълнително за приятният късен обяд:)

п.п. в гореразказаното са използвани имена и никове на лица, които имат мноого общо с действителността! :lol:

Малко снимки от излета:

Тук Neocom държи изправен пръта :) (той да каже що фана балканката!)

Изображение


Изображение


Кемъх си с подарък от Kodi ;)

Изображение



А тук самият той имаше съмнително съмнение за сторване!

Изображение



Ей ги на, двамата дет ви разправям за тях! Ай наздраве! \:D/


Изображение



Поздрави на тайфата!

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 12:33 pm
Мнения: 1233
Местоположение: sofia
Браво, майна-тийм!!! Супер сте, пожелавам ви следващия път Н броя "...-есет" сантиметрови...
Колега, репортажът ти е вдъхновяващ като аватара ти ... :wink:

_________________
Боже, защо лошите живеят мечтите на добрите...?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 9:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 10:26 am
Мнения: 411
Местоположение: София
Еййй браво страхотно сте си изкарали. Много се радвам за вас и за хубавия излет и да внимавате с яйцата .... да не мръзнат :lol:
А тия "презервативни" ручейници на Kodi как хващаааааааат лелеееее миналата седмица 4 риби ми хванаха, направо полудях от кеф. И така приличат на истински, че и аз бих клъвнал. Благодаря за пакетчето което ми спретна Kodi нямам пропуск от тогава само дет си изгубих въдицата .... :!: :?: :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Изкърти ме с този репортаж...страшен разказ!!!! :lol:
Адмирации за разказа... \:D/
Поздрави за ентусиазма..останах без дъх докато четох!!!! :lol:
Пожелавам ви много успехи и винаги слука!!!! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Евала молодци!! Ем сте убавци кат маникени, ем сладко-сладко разказвате :D :D :D :D !! Наздраве на групата!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 11:53 am 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Здрасти, Краси,

Много приятен репортаж, благодаря, че сподели!

Поздрави,

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
ПичОви...всъщност ГЛАВНАТА информация е запечатана в един клип от излета, по-точно така завършва видеото!
Някой да ме светне как да го кача и ще разберете...!

п.п. и тогава Neocom може и да не казва що той Фана пъстървата! :lol:

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 10:26 am
Мнения: 411
Местоположение: София
Най-добре в YouTube и тук дай само линк :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 3:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 2:56 pm
Мнения: 646
Поздравления!!Сериозна група!Наздраве!!! :smt038


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 1:35 pm
Мнения: 902
Местоположение: Перник
Краси,да не си сънувал "Там тече река" :D :D :D .
Поздрави за излета.

_________________
Илиан Михов

The Fly Fishing is a pathway to many abilities,some consider to be unnatural.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 10:44 am
Мнения: 96
Местоположение: Plovdiv
Краси, майна, как да хванем шаренки, те кат' са разбрали че ОБЕЗРИБИТЕЛЯ / ти / ще ходи на реката, така са се изпокрили че и опашка не моеш да видиш изпод камъните, лошото е че Жоро не беше запознат с твоето/ нашето/ пребиваване на реката та и той си остана само с кефалите :D :D :D

_________________
http://www.kodylight.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 9:28 pm
Мнения: 635
Местоположение: Пловдив
Ей , поганци недни :lol: , докарали ми те ОБЕЗРИБИТЕЛЯ :lol: :lol: :lol: и аз меткам ли меткам- кво меткаш бе пич.... Ма късно разбрах аз за тази поразия :lol: Да знаех, само с апарата щях да тръгна :D
П.С. Краси, понеже сме си наши, ще ти издам защо не хванахте(ме) много риби тоя ден ! Причината е една - БАБАТА :lol: Ако наистина е верно , че си й спрял пред колибката , още тогава е трябвало да обърнеш и да си продължиш по обратния път!
Тая баба ,човек, е Горският Дух :!: За нея няма студ, няма жега, няма -25 , няма +40 - ТЯ Е ТАМ :!: Години наред...Кой знае как те е попръжила , как само тя си знае, ти за риба си тръгнал... :lol:
:wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Ааааааааааааа! \:D/ Ние пък се чудехме кои ли са тия тримката дето пресякоха реката държейки се ръка за ръка... :lol: :lol: :lol:Сега разбрах,пазили сте хайвера/яйцата/ :wink: .
После и бабата ни изненада с тоз "тролей" паркиран баш до билките,сладката и боба!?! :shock: Иначе Жоро е прав,бабата е винаги на поста си и ще не ще се е нагледала на доста преобличания /и наши/.
Поздрави !
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 31, 2011 8:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
vesko написа:
Ааааааааааааа! \:D/ Ние пък се чудехме кои ли са тия тримката дето пресякоха реката държейки се ръка за ръка... :lol: :lol: :lol:
Поздрави !
Веско



Ти па ша на видиш в един от най-интимните ни моменти, дебаа :)

п.п. Гледаме Ултимейт Сървайвър...там е засегната екипността в подобни ситуации...


п.п.п. Коце, ако още веднъж заговориш за изражението на лицето ми при форса на реката щи наплюя тайно и нимфи и суи муи, така да знайш! :lol: :lol: :lol:

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 31, 2011 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 3:19 pm
Мнения: 138
Супер свеж репортаж :D ! Паднах от смях, браво на разказвача! А и риба сте хванали... :smt038


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов