Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
Супер са снимките.Да направим нещо двата клуба ще е достойно мероприятие.Ще говоря и аз с хората и да вземем да го направим.Главен спонсор естествено ще хванем Мунчо.....щото идеята негова...Предполагам ,че и другите колеги от околността ще се включат...

_________________
Вместо да се жениш-намери жена която мразиш и купи апартамент.....същото е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 9:16 pm
Мнения: 317
Местоположение: Казанлък
И аз съм готов да се включа . Мога да взема Ицето пътьом , а и пикапа ми става за зарибяване .

_________________
http://stefan2s.blogspot.com/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 12:36 am
Мнения: 752
Местоположение: гр.София
Доста симпатична река.Трудничка ми се вижда, така закътана.Бих половил с удоволствие там.

:wink:

_________________
FFC Sofia 94


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2012 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Виждам ,че си попаднал на макара :wink: ,ако и "коприната" е от там :-k ,всичко е наред.Ако е чайна мейд,значи трябва да я поошлайфаш както е описано в ония форуми.
Колкото до зарибяването с американки [-o< ,язък за мрените! Освен това нали знаете-зарибявате и после забравяте за тая река,оставяте я на простосмъртните.
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 9:37 pm
Мнения: 1671
Местоположение: Габрово
Toва е присъщо на креативната същност на Демиурга, Веско. Просто правиш нещо и продължаваш нататък, а да става каквото ще...

_________________
Регионален бог

"Деца, боя се зарад вас."

Bate Raiko написа:
...огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса.

Мухар - състояние на духа, което няма пряка връзка с реалното ходене за риба...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 4:27 pm
Мнения: 1671
vesko написа:
...язък за мрените...


Баш така е. Защо не опитате на юг от Антоново. Реката ще е друга но вижте на картата за Мечево, Богомилско чак до Стеврек. Отдавна не съм ходил там но спомените ми са ,че там реката е прекрасна а под Ястребино си е перфектно за кефала и мрените.

_________________
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Он [-o< написа:
Цитат:
Просто правиш нещо и продължаваш нататък

Така е ,ама не е !?! Някои зарибители пускат тайно рибки и после гледат на реката като на своя.Нищо,че други колеги ходят по тая река много преди въпросните зарибители да налапат мухата.
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
Много професори станахте.Вие има къде да ходите през забраната...:)Пък на нас ни е далеко ](*,) .Днес опознах 30% от реката.Впечетленията са ми ...който е дал името на реката е бил много прав.Видях 10-на плувкари в близост до жп-гарата,после беше пусто и самотно.едни странни храсти с инсталирана напоителна система видях,заприличаха ми на бадеми.Гъсти храсталаци..реката още се открива къде е,но след месец като се раззелени ще трябва мачете или бензинопил.Редуват се вир ,бързей през 20 м.много трудна река,може би ще трябва нещо като 7,6 фута 3 клас,за суха и голям майсторлък и изобретателност при подаване.Хареса ми разнообразието.през 10 метра обстановката се сменя и почва нов криминален случай.Забелязах разцъфващите тръстики..ще стане много живописно и още по трудно за риболов,като станат по 2 метра.Задължително и джипка ще се носи,с хондата стигнах само до прелеза :).Забелязах само скобар и кефал.Според плувкарите има червенопера и таранка в изобилие.Мряната явно е табу,щото никой не бил хващал.Интервиюрах само местни колеги....на които ,като гледам начина на риболов може да се вярва.Имало няколко цигани ползващи винтери,но само около моста.В сряда ще продължа ,днес минах само 5 километра по въпросния участък.Леко се влюбих,нядявам се риболова да е истинско преживяване,,,:)

_________________
Вместо да се жениш-намери жена която мразиш и купи апартамент.....същото е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 4:27 pm
Мнения: 1671
Markony_RS написа:
Много професори станахте...
Бранко писах с най- приятелски чуства и като човек израстнал и ловил в региона. Последните 20 години не съм ходил по тези реки но си мисля, че черна мряна трудно ще хванеш ловейки червеноперка. Все пак ако имаш ресурс, погледни и Стара речка в зоната която споменах.

_________________
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
Знам Драго и аз така писах :).Все пак там си има домакини...цял търновски клуб...те ще решат,ние сме гости .. <occasion

_________________
Вместо да се жениш-намери жена която мразиш и купи апартамент.....същото е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов