Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Окт 20, 2014 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Bate Raiko написа:
Соте....първата снимка кърти всички мивки бате \:D/ !! Много красив участък от реката <occasion <occasion !!! Поздрави за мерака!!!!


Така е Бате Райко, красотата ме пленява всеки път като стъпя там.... забравих да кажа, че точно в този участък се натъкнах на десетина кленчета спокойно носещи се срещу течението.... според всички правила им метнах едно кадисче..ама точно между тях, мухата кацна много нежно във водата... Сякаш бомба им метнах, разпиляха се кой на къде види яко дим... та те така!!!! :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Окт 20, 2014 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 1:12 pm
Мнения: 333
Местоположение: София
Реката е невероятна през есента! Благодаря за споделянето! Кога ли ще се запиша с репортаж в тази тема.... :-k


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2014 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Привет!!!! :smt039
Намерих време след доста време да помятам на воля.
Признавам си, засилих се в събота да атакувам зъбатките на Дренов Дол до Кн-то... невероятно изглеждащо място, намерих гьола в идеално състояние, доста рибари бяха накацали по брега, намерих си място на което да не безпокоя никой, та помятах разни стримеретки... уви, само ги помятах.
Нямаше скачания на риби, нямаше кръгчета по повърхността.. изобщо все едно няма живот... пък и не видях някой от клечащите да вади нещо..е, поне времето беше разкошно.
С тази мухарка обаче ме гледаха като извънземното... и сигурно недоумяваха кви ги върша!!!! :D
Загубих си времето до обяд нахалост... рибите или бяха тотално наплашени, или просто не уцелих ден, но зъбатките си остават мит за мен, поне засега!!!!
Не си губих повече времето и слязох директно на Струма... то се видя че отново ще сме туристи с жената.....
Реката ме посрещна с високо ниво, кална с бозав цвят.... навсякъде плуваше паднала шума... направо загубена кауза.
Какво пък, турнах едно от мокрите мушета, помятах около час и малко преди да си събера багажа... точно за десетина минути цели три заблудени рибета закачих.... КЕФ!!!!
Чак не можах да повярвам че и рибки си фанах... как видяха мушето в калната вода, само те си знаят.
За повече нямаше време, на жената и стана студено и ми даде зор да се прибираме.

Ей ви фотките....
Дренов дол....

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Те ви и Струма....

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Те ме те и мене.... Поздрави на всички!!!! <occasion

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2014 3:01 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 02, 2012 2:29 pm
Мнения: 315
Местоположение: Zemen
Бравос! =D>
Завиждам ти благородно.
Дали и на мен ще ми се усмихне съдбата да направя едно закриване само Господ знае.

_________________
Ники


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2014 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 18, 2014 8:52 am
Мнения: 460
Браво Соте,
Наистина хубави снимки, пък и три рибета. Направо си е добре. Абе мани рибата важното е че си бил сред природата и ти е било добре.

пс: За Ники. Гледах днес месечната прогноза. До никупден го дават хубаво време и със сигурност не си завършил сезона.

Поздрави юнаци
Митко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2014 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 10, 2013 12:02 pm
Мнения: 441
Това зъбатите не са пипали,защото и аз ги търсих,но на блесна.Иначе кленчоците как няма да се обадят,нали та са твои хора:) <occasion


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Струма - 2014
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2014 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
поздрави за хубавия излет! Както пее Лили Иванава "не всичко е пари приятелю",перефазирано на езика на мухарите звучи така- "не всичко е риба приятелю"! Важното е ,че сме в играта,разбирай среща с красивата наша природа и докосване до нейните тайни!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов