Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 641 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 09, 2014 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 18, 2014 8:52 am
Мнения: 460
Здравей колега Василев,
На тази река през далечната 1971 г съм започнал да се занимавам с риболов.
Баба ми е родена в село Родина (Тантури) и всяко лято бяхме с братовчет ми на реката.
През 1982 къщата беша продадена и не съм стъпвал там. Майка ми която е на 77 години има братовчеди там, които са риболовци и понеже имам желание да я заведа там затова попитах. Но идната година ако е дал господ ще се наслаждавам на прекрасната природа в тези места.

На Вашата прекрасна група пожелавам много радост и щастие в, абе във всички начинания.

Поздрави и наздрае
Митко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 09, 2014 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 4:27 pm
Мнения: 1671
georgi gerov64 написа:
Привет Драго,

явно добре познаваш района,точно където Врана се влива в Камчия край с. Хан крум е местото.

Поздрави Жоро :smt035


Ами познавам го, отделно се бъзикам с хора къде си мислят, че с 2 риболова в чужбина и съм станал мухар експерт ама това е друга тема :D

_________________
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 09, 2014 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 4:27 pm
Мнения: 1671
Сега се сетих. Има част снимана под стената на язовира. Можеш да разкажете нещо за нея и какво я характеризира като най-голямата (по структура и изработка) на балканския полуостров. Иначе има хора с по 20-30 капа (годишно) на Тича :D ама това пак е друга тема \:D/

_________________
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 11, 2014 7:24 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 06, 2014 3:27 pm
Мнения: 37
Митко,поздрави и от мен ,сетих че имам клипче снимано в района на с. Родина (края на филма) за да добиеш по добра престава за красивият Еленски край! <occasion
http://www.youtube.com/watch?v=fynbXah-wak

mitko2 написа:
Здравей колега Василев,
На тази река през далечната 1971 г съм започнал да се занимавам с риболов.
Баба ми е родена в село Родина (Тантури) и всяко лято бяхме с братовчет ми на реката.
През 1982 къщата беша продадена и не съм стъпвал там. Майка ми която е на 77 години има братовчеди там, които са риболовци и понеже имам желание да я заведа там затова попитах. Но идната година ако е дал господ ще се наслаждавам на прекрасната природа в тези места.

На Вашата прекрасна група пожелавам много радост и щастие в, абе във всички начинания.

Поздрави и наздрае
Митко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 12, 2014 7:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 18, 2014 8:52 am
Мнения: 460
Колега Геров, просто нямам думи. Върнахте ме в едни прекрасни години.
Много Ви бладодаря. Живот и здраве догодина ще съм там.

Поздрави
Митко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 14, 2014 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
Здравейте приятели,

днес с Жоро и лабрадора Лари направихме един незабравим риболов на река Камчия в района на с. Могилец, минал под олимпийският девиз,,не е важно класирането,по важно е участието,,просто казано всичко беше както трябва,само рибата липсваше!!Вижте и малко кадри от преливащия яз. Тича.

приятна и спорна седмица на всички Валентин <occasion

http://www.youtube.com/watch?v=Wf1Flvu-Qxk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 14, 2014 8:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 10, 2013 12:02 pm
Мнения: 441
При вас какво слънце,тука една мъгла,но пък на муховръза се събрахме много хора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 14, 2014 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
kosyokosev написа:
При вас какво слънце,тука една мъгла,но пък на муховръза се събрахме много хора.

Косьо привет,другата седмица го дават хубаво времето в цяла България,така,че не губете надежда.Кажи как мина муховръза,малко снимки,нови мухи
Поздрав Валентин <occasion


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 14, 2014 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 12:31 am
Мнения: 175
Местоположение: Варна
Поздрави за чудесният излет и благодаря за филмчето. Тази година по малко се завъртам
по родния край но по коледа сам там. Цонево е доста пълен , миналата седмица бях там . Понякога ходя за риба с Галин- капитана но тази година той зает и аз не се завъртам.Моге да организираме излет някои ден. Незнам как е Брестова река. Сега ходия като луд по Карстовата река в Девня. Просто сам поспрял да поствам в сайта .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 14, 2014 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
Привет Юли,ще се радвам да се чуем и видим,ще взема от Галин телефона ти,ако е удобно разбира се.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 15, 2014 9:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 10, 2013 12:02 pm
Мнения: 441
Муховръза мина чудесно,но не съм правил снимки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 21, 2014 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
Здравейте приятели,

цяла седмица правихме планове за събота(реките около яз. Тича са я добро състояние и дават риба по думите на колеги), но по една или друга причина (фирмени партита)за жалост не се осъщесвиха ,а днес времето при нас е отвратително!За това реших да Ви кача едно филмче от незабравимите ми риболовни излети по р. Янтра за трофейни кефали!
Приятни и весели Коледни празници от цялата група ! <occasion <occasion <occasion <occasion

http://www.youtube.com/watch?v=dSQR4TV0od4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Страхотни са ви филмчетата :smt023 .. не ми ареса бръмбара забит в ръката, но това си е част от играта понякога. :D
Живи и здрави да сте и все големи да ги вадите... Весели празници и много слука през новата година. <occasion


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 25, 2014 1:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
24.12.2014г. Бъдни вечер , някъде в Еленският балкан или Боговете, пардон кефалите сигурно са полудели.....

Честита Коледа скъпи приятели и колеги!

Цяла година времето си правеше шеги с нас,но днес бе решило да ни направи чудесен подарък за Коледа ,слънчево време с температура около 20 гр,пълно безветрие и необяснимо за мен активна риба(2 гр. темп. на водата и спадане на нивото на водата с около метър в последните 10 дни)!!!!!!Иначе не липсваше и хубава софра с добро барбекю и домашна ракийка,споделена с колегите от Търново Кънчо и Стефан с които се засякохме на реката(също с много добра слука).В ранният следобяд се ловяха риби с доста прилични размери!
И накрая да Ви се похваля с новата си ,,Реактивна проходилка,,(ще я видите в края на филмчето), дръж се рибо,идвам...........!!!!!!!!!!!
поздрави на всички Валю <occasion ,Жоро <occasion ,Мето <occasion
http://www.youtube.com/watch?v=1aIAtByf ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 25, 2014 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 4:00 pm
Мнения: 474
Още едно филмче от вчерашният приятен и пълен с емоции риболовен излед в красивият Еленски балкан снимани от Жоро :smt035
http://www.youtube.com/watch?v=rprvJLF8 ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 641 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов