Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:01 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Рапорт
МнениеПубликувано на: Нед Юни 21, 2015 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2012 9:33 am
Мнения: 371
Преди два дни стана на въпрос за Огоста и репортажа ти много ми хареса, а снимките ме карат да съжалявам, че все още не съм ловил на тази река.
Поздрави <occasion

_________________
Part Of Fly Fishng Club Sofia 94


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Рапорт
МнениеПубликувано на: Нед Юни 21, 2015 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 12:12 pm
Мнения: 159
Благодаря на всички.

vasilev написа:
Имам притенции ,че през последните 7,8 месеца съм един от най активните във форума........

Абсолютно съм съгласен. И специални благодарности на теб и на всички споделящи тук.
vasilev написа:
..........като целта ми никога не е била да покажа колко добри мухари сме отМК ,,Лудогорие,, .. .

Да. И аз мисля, че форума не е място, където " да си ги мериме"............рибите имам в предвид.
Georgiev написа:
.....Като един тепърва навлизащ в риболова с муха човек откровено мога да заявя,че за мен този форум е най-големият учебник,до който имам достъп,за което благодаря на всички пишещи в него.

Да. Благодарности на Радо за труда да представи мухарството в истинската му светлина т.е. не само като риболов, а и като начин на живот и едва ли не религия. Благодарности и за желанието му да го популяризира у нас. Като говорих с един приятел, той ми разказа за негов колега, който бил мухар още от към 80-те години. Мисля, че тогава мухарите в БГ са се брояли на пръсти и са ги гледали като извънземни. А пък да намериш някаква информация по темата "мухарски риболов"..........май не е било лесно. И перифразирайки Тодор Колев, ще кажа"......и интернет нямаше даже....". Аз когато "скочих в дълбокото" т.е. в мухарството, идея си нямах с какво съм се захванал. Началото бе в магазина на Радо и именно от него взех първата си мухарка. А повода, за да се сдобия с нея бе съвсем импулсивен и малко комичен - за да насърча желанието на любимата към риболова (в раздела "представете се" съм писал). И после се оказа, че това не е въдица като въдица. И имаше нужда от доста теория. Та, цялата тая увертюра е,за да кажа, че и за мен форума бе буквара по мухарство. И после благодарение на организираните презентации в Бистрица, Говедарци и на Марица получих от Мартин, бате Данчо и още някои колеги практически уроци по мяткане (кастинг). Дано сега не ме видят как мятам, че ще умра от срам. Така и така съм почнал с благодарностите, да изкажа такива и на Ники и Мартин и на "обичайнете заподозрени" муховръзвачи за организирания от тях "Неделен муховръз". Поздрави и на Радо за "Всекидневния муховръз", до който обаче не успях да стигна, понеже от предната година съм в Zeitnot.

akulata"
Радваме и факта, че все пак реши да споделяш и местата, които посещаваш...........Казвам го, защото следя развитието ти от самото начало на форума!
Радо[/quote]

То пък едно развитие. Казвам го, защото още се чудя по темата за споделянето на местата, най-вече заради криеницата от страна на пъстърваджийте. Но всеки има право да избира какво да съобщава и какво - не.

[quote="sote-full написа:
Има нещо друго обаче... във фейса всичко се размива с времето, докато тук във форума, темите и репортажите си остават и могат да бъдат разгледани по всяко време.. за съжаление този факт не се оценява.
А да ви видя как ще намерите във фейса, нещо постнато в някоя група преди година да речем???

Лошо е, че в някои от старите теми се губят снимките

Mutavdzhiyski написа:
Преди два дни стана на въпрос за Огоста и репортажа ти много ми хареса, а снимките ме карат да съжалявам, че все още не съм ловил на тази река.


Не съжалявай. Реката е чудесна, обаче може като нищо да се капотираш и да си останеш само с навъртяните километри и за компенсация - природните красоти.
Както
sote-full написа:
Уцели ли се момента там, стават невероятни излети с трофейни риби... кофти е кат изпуснат язовира и водата стане ледена.. тогава няма пипане.


Лошото е, че това с язовира и вецовете май е целогодишно. А няма "рибарско щастие" от излет без нито едно пипване.

Радвам се, че рапортът ми провокира и мисли в различна от темата насоки. Не мисля,че това е спам. Пък и аз използвах повода да се поотклоня.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов