Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2005 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 9:51 pm
Мнения: 153
Местоположение: София
След като Павката ме издаде нека да разкажа:

Денят е събота 09/07/2005 мястото е яз. Огняново. След като махнахме част от боклука около язовира и се снимахме с чувалите, се появиха 2 противоположни идеи. Първата да седнем да пием по бира и след това кой откъде е, а втората да половим до 14 часа и пак бира и пак кой откъде е. Спряхме се на второто предложение. Реших да потренирам кастинг защото точно на обяд не очаквах някакъв успех в ловенето нс клендаци. Застанах в ивицата между брега и водораслите на дълбочина до кръста и започнах методично да настъпвам покрай брега от стената на изток. След около 15 мин вече имах едно малморче и доста сторвания. Продължих упорито да настъпвам към близките потопени храсталаци и не след дълго иззлезе и един мерен, по късно имаше още един и така стана 14 часа.

Пихме по бира и някой тръгнаха да търсят сомове други да спят. А аз си викам е сега точно не ми се брибира и решх да си опитам късмета на Искъро под Панчарево. Вече се бяха появили първите облаци и вече не беше толкова горещо та и от там успях да извадя 3 маломерки. А един тъмен (буквално) субект с насмешка ми извика от моста. "К'во сатаа бате има ли риба" пък аз му викам отдолу " Така кат ме гледаш стоя камшик мислиш ли че мога да хвана нещо", а той " ми как ще хванеш то няма". Е няма ама има за 45 мин 3 маломерки без да познавам местата си е все пак нещо. Следващия път повече. Рибките си плуват живи и здрави всичките.

Наслука на всички и да ги пускате ей.

_________________
На никой не му прави впечатление колко високо си летял или колко голяма риба си хванал. Важно е да ти е кеф!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов