Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 6:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 03, 2008 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Ахааа....отново коркова убавица в главната роля :lol: :lol: :lol: . Колега, страшен рибок, с тия черни перки ми напомня жребчевските кефалюги - черни и диви......ех, дано е рекъл Господ пак да се видим с тях тая година :lol: :lol: !! Поздрави!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 03, 2008 2:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
бате абе я кажи в езерото какви риби има бре щото с един колега влезнахме в спор а и друго да те питам бре като излезне вятър как меткаш с тея мекици бре чудно ми е Поздрави и надявам се скоро време да се видиме :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 03, 2008 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Алекс, здрасти!! В езерото има основно кефал, бабушка, каракуда, едър слънчак, уклей, кротушка и със сигурност поне един шаран.....Въпросът за мятане във вятър е фундаментален и не е пряко обвързан с пръта, а по-скоро с умението да се "надлъгваш" с вятъра, да ползваш затишията, да се нагаждаш с посоката и т.н. Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 06, 2008 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 10:15 am
Мнения: 201
Местоположение: София
Бате Райко поздрави за успешния риболов!!!

Още повече те издига в очите ми факта, че вече 5-6 пъти ходя там и нямам нито една рибка, даже сторване няма... :(
А със всеки твой репортаж се убеждавам, че има и то добри рибки.

Само да вметна, че преди две седмици бях пак там, обикновено има и други риболовци, но този път бях сам и още двама други мухари с проходилки. През повечето време ги наблюдавах, единия беше много добър, по моя преценка и по едно време го чувам да вика другия:
"Ела бе, ела да видиш! Толко клен не си виждал през целия си живот!!!"
А аз въртя като куца хиена покрай гьола и лиги ми текат ама нейсе...:D

Преди два дни пак ходих и пак нищо ! - ма ше разчитам на македонския си инат.

Може би една от причините да не хващам там е липсата на " Коркова Убавица" :D ...

Поздрави
Весо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 06, 2008 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Веско, здрасти!!! Ако се засечем на гьола ти давам гаранция, че в рамките на излета ще се разпишеш...Не ме разбирай грешно - не съм кой знае колко добър мухар, а просто знам "табиетите" на рибата. Колегите с проходилките са направили възможно най-голямата грешка....ако има конкурс за най-неподходящо за този уред място, то Терминала го печели от воле!! Рибите там първо са с по осем висши / с оглед на големината си / и, второ, се плашат дето има една приказка от сенките си, камо ли от проходилка!!! Та в тоя смисъл въобще не съжалявай, че си се въртял около гьола - това е тайната...има и още една, но ще те светна като се видим "на водата" :wink: :wink: ...Ще останеш много изненадан колко елементарно може да излъжеш клена...А иначе за корковата убавица си на 100% прав - за Н-ти път ще повторя, че който иска да направи реализация на добър кефал в затворен водоем трябва задължително да има корк в кутията!!!!
Поздрави!!!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 09, 2008 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 10:15 am
Мнения: 201
Местоположение: София
Здрасти Бате Райко,

Не "ако", задължително требва да се видим на гьола. Щото май сичко си прая както си требва ама "табиета" ми бега :D
Ще се подготвя с некоя и друга Кака Корка :D и ще ме открехваш.
Освен това, требва да те замоля да донесеш едно шнурче да го пробвам, ти май имаш такова ВФ 4 Ф, ако може разбира се!

Поздрави
Весо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов