Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 13, 2009 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Айде здравейте пак :lol: :lol: :lol: . Та още от миналата година в личната ми поща във "Фишинг мания" стои едно повече от подробно обяснение за едни хубави заливи на Огняново, пратено ми от колегата с никнейм Козби....Тия страхотни заливи не ми излизат от тогава от главата и след неуспешния опит да стигна до Мухово и яз.Тополница викам на булята - айде по конете :lol: :lol: :lol: !! И без туй искаше да види селата в това направление - Доганово, Караполци, Лесново, Голема Раковица и Байлово....
Ориентировката от колегата бе отлична, щом се справих от първия път / принципно съм много скаран с ориентирането при шофиране :oops: :oops: / - първия мост вдясно, покрай чешмата и по пато, по пато, та до бариерата на военните....Ето и малко снимки:

Изображение

Изображение

Ей такива поточета се вливат в язовира:

Изображение

Изображение

След малък преход по песъкливо-каменна почва стигате до тоя страхотен залив:

Изображение

Изображение

Изображение

Междувременно вятъра бе направо с ураганни пориви и мятането би затруднило и некой вселенски чемпион, камо ли скромен пич като бат,ви Райко....Затуй хванах по посоката на вятъра - наляво :wink: :wink:...А след носа от последната снимка ме очакваха ей такива сърцеразбиващи гледки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Последните три снимки ви показват невероятни кленски свърталища, просто съм сигурен, че лятото ще се разхождат страховити екземпляри покрай тия клонаци!!!! Тъкмо бях решил да се връщам и забелязах една сериозна купчина изсъхнали дървета:

Изображение

Изображение

Викам си - ей това е, просто нема начин тука да нема некой заю баю 8) :lol: :lol: ..Още на първото меткане заяца отнесе муата:

Изображение

Това бе и единствената рибка, която закачих, но отново казвам, че времето бе отвратително - вятъра просто беше набил рибата негде си, а в тоя сезон тя иска слънчице и покой :wink: :wink: . Както и да е - поне за себе си открих едно прекрасно място, което задължително влиза в перспективните маршрути през силния летен сезон!! Поздрави на всички!!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 21, 2009 9:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 5:24 pm
Мнения: 119
Местоположение: София
Ей тоя гладник как е заръфал бръмбаретката :)

Поздрави! :)

_________________
НЕ ИСКАМ да съм БГ Мухар , но ако избирате мухарски Шеф ще гласувам!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов