Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юни 14, 2009 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 4:48 pm
Мнения: 1250
Местоположение: Хасково
Здравейте,момци,
днес към 21:00ч. приключи един невероятен пълен,ама пълен риболовен уикенд.
Както често става в такива случаи на човек не му се снима,но той споменът си остава...
Всичко започна вчера сутринта.Жената отиде на работа и ние с малката започнахме да правим планове за през деня.Обадих се на едно приятелче-рибарче да го питам дали няма да ходи някъде на риба и да отидем с него на излет.Малката + мухарски риболов трудно е възможно,затова - просто на разходка.Заредих пак хладилната чанта,пуканки-муканки за дребната и отпрашихме.Отидохме на едно язовирче с една беседка и хубави дебели сянки :D .... Моя приятел започна да си чагърка с щеката,а аз се отдадох на студена бира,цигарки и релакс.Някъде към следобяд,достатъчно отпуснат и релаксирал,не издържах и помолих моя приятел да ми даде една плувка \:D/ и зачесахме с малката едни червеноперки - голяма радост,голямо нещо :D .
И така,към 19:30ч. дойде време да си тръгваме.Тъкмо потегляме и на язовира пристигнаха едни други наши приятели с намерение да остават вечерта.Ударихме малко лаф-мо'абет и тръгнахме.Душата ми,обаче,нещо се сви,но си помълчах.Отдавна ми се искаше да направим едно преспиване на някой язовир.По пътя обаче не издържах и попитах моя приятел:"Браточка :D ,колко е часа?".Той:"Осем без десет".В следващия момент се спогледахме и той бързо ме разбра и каза:"Ще имаме ли време?....".Казах му:"Ако действаме бързо,ще успеем" :lol: ....От там газ до вкъщи.Оставих малката,заредихме провизии,натоварихме спалните чували,масата,столове,моя приятел си взе другите пръчки,тъй като аз по тази част не съм подготвен :D и още по светло бяхме отново на язовира.Нашите приятели вече бяха нахвърляли въдиците и бяха наобиколили една маса.Казах на моя човек да си оправя въдиците,а аз - отговарям за масата :lol: .Направих една хубава салата,мезенца,туй-онуй и след 20мин. вече бяхме на линия.
То не бяха рибарски истории,лакърдийки,смях.....Към три през ноща вече "спукахме гума" и налягахме.
Сутринта се събудих към осем и половина.Направихме по едно кафе и пак залафихме.Обаче им казах:"Момчета,досега бях на разходка,на излет,на....каквото си искате го кажете.Сега се прибираме и отивам на риба :lol: :lol: :lol: ".Прибрахме се към обяд.Предварително се бях разбрал с Юри да идем някъде да похващаме кефали.Натоварих си вече моите такъми,взех Юри и газ към едно друго язовирче.Имахме информация,че "нашите" си рекички са маловодни и затова избрахме по-сигурното.
Към два и половина вече бяхме в "бойно" положение.Напичаше доста,както и духаше сравнително силно,но това нямаше значение.....Успяхме да си "начешем крастата" :lol:
Местата бяха горе-долу такива:
Изображение

Рибите този път,обаче,взимаха изключително вяло.Бяха и доста по-дребни от предния път:
Изображение

Изображение

Юри извади един хубав кефал,но не знам дали го снима.Накрая и на мен ми удари един доста сериозен,но се получи лонг-реЗил :lol: и не успях да го снимам :? .....
Не пропуснах и този път да снимам "любовницата":
Изображение

Сега вече съм гроги :lol: .Отивам тази вечер да спя до жена си :lol: :lol: :lol:

Поздрави ! ! !

_________________
"When" MetallicA Rulez The World.....
------------------------------------------
Some Kind Of Monster

http://pachoflyfishing.wordpress.com/
http://www.jivotno.com/Djery_tu
AngerPoint - just search in Vbox7 and enjoy===


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 15, 2009 6:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Хасковската бригада винаги радва окото и душата с хубави снимки от хубави излети :lol: :lol: !! Пачо, поздрави на молодците!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов