Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 6:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юни 19, 2009 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Здравейте молодци!! Днеска имах работа по Самоков и тъй като събота и неделя отново съм в "строително-ремонтния бизнес" :x :x :x , си викам....требе да се метне мамка му и прасе!! Речено-сторено!! Тръгнах още рано сутринта и към 9.30 бях свършил задачките. С мръсна газ се изнесох към Щъркела. Спирайки преди моста, направо щях да падна от коня....поне от десетина години не съм виждал Искъра толкова пълен - както сами ще видите водата опира в подпорната стена на ресторанта :shock: . Много се натъжих :( :( , защото идеята ми беше да мятам в дъното на залива, а в тези условия стигането до там бе "мисион импосибле" :) :) :

Изображение

Изображение

На долната снимка се вижда ясно прясно направеното слизане към водата за лодки, джетове и прочие сволоч, за което ви споменах преди време...А и ремонтът на стария ресторант върви с пълна сила:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Та направих язе един плах опит да сляза от към дъното на залива / първата снимка /, който за малко щеше да приключи трагикомично с натъртени и зацапани задни части :lol: :lol: , поради което минах от към страната на ресторанта и заметнах с трепетно сърце.....Какво бе учудването ми, когато корка бе налапан стръвно от долния мъник:

Изображение

Продължих покрай стената на ресторанта, джапкайки щастливо в прохладната искърска вода / да не ви казвам как ме гледаха работниците :wink: :-s :oops: /, но освен още два, три подобни малчовци друго не пожела да ме ощастливи....След малко придвижването стана невъзможно, поради което бях принуден да се върна назад, към стария понтон...А там ме чакаше приятна изненада - още с първото хвърляне един молодец отнесе муата:

Изображение

След него дойде и братчед му:


Изображение

Вижте колко уставно е апнал:

Изображение

Така в шеги и закачки продължих към основите на моста:

Изображение

А там ме чакаше най-хубавата част от "блицкрига" 8) 8), изразяващ се в три последователни рибки в рамките на десет минути :

Изображение

Изображение

Изображение

http://www.foto.bg/data/500/Picture_1266.avi

Така приключи бързата разходка на бат ви Райко, щото трябваше отново да се връща в големия град да се труди :? :? :? .....Цялата работа трая не повече от час, но ме дари с така необходимото ми за предстоящите цели два стоително-ремонтно-монтажни дни :( :( душевно равновесие и доволство :wink: :wink: :wink: !! Поздрави на всички!!!!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 19, 2009 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 6:32 am
Мнения: 609
Местоположение: Пловдив
Аааааа Бат Райко, тук съзирам некаква нова тактика. Ми ти направо в тавата ги мяташ, или тва е чинията за суши некакво. <smile <smile

Майтапа настрана, хубав излет, а най-хубавото е, че е завършил отлично!

Поздрави!!!

_________________
"свестни хора,ОБЕДИНЕНИ в клуб,добросъвестни стопани на реката, празнуващи заедно магията, наречена риболов на муха" - Данчо Савов

http://flyfishing-bg.blogspot.com/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 19, 2009 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 4:48 pm
Мнения: 1250
Местоположение: Хасково
Бате Райко,чувал съм доста за това Щъркелово гнездо на ИскърО,ама то наистина било доста красиво.....

Поздрави ! ! !

_________________
"When" MetallicA Rulez The World.....
------------------------------------------
Some Kind Of Monster

http://pachoflyfishing.wordpress.com/
http://www.jivotno.com/Djery_tu
AngerPoint - just search in Vbox7 and enjoy===


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 20, 2009 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 11:36 am
Мнения: 747
Местоположение: София
Хубави рибки. Интересно, че нещо в последно време почти никой не ходи там. А едно време беше такава лудница. :shock:

_________________
Животът е това, което ти се случва докато си правиш съвсем други планове...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов