Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 3:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 12:31 am
Мнения: 175
Местоположение: Варна
Зравейте колеги!Почивния си ден се разбрах да отъхнем със приятели по водоемите и да направим проверка на къде са рибите.Получи се една хубава риболовна разходка.Среща ,отдих и отмора от лудите ни градове!ТРЪГНАХ МЕ РАНО СУТРИНТА СЪС ПО КАФЕ !Отбих ме си по път към яз.Цонево на едно язовирче във горите да видим накъде е кефала.Е това е бригадата
Изображение
Деня бе чуден :!:
Изображение
Изображение
Изображение
Пръснахме се да я търсим но както учаквах рибата бе се групирала за зимата-във вливащата се рекичка
Изображение
Бе се мушнала във подобни места
Изображение
И на малко по чисти места.Позанимавахме се малко и газ към Цонево през офроуд пътя .Който не бе много за моята ладийка.А така излеждаше язовира.Отидохме на местата за зъбатки.
Изображение
Изображение
Водата не бе изтинала достатъчно и ребата не бе в активните си дни .Костура гонеше от лакумията си.
Изображение
Привечер вияло си активизира.Та общо взето това е. И една снимка от катедралата във Варна навръщане!Извинявам се във качеството бях във движение! Поздрави :!:
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 6:32 am
Мнения: 609
Местоположение: Пловдив
Браво Юлиане, чуден излет сте си спретнали. И язовира, с тия равни брегове изглежда чудно. Само не знам първата снимка преди или след оуфроуда е !!! :D :D :D :D

_________________
"свестни хора,ОБЕДИНЕНИ в клуб,добросъвестни стопани на реката, празнуващи заедно магията, наречена риболов на муха" - Данчо Савов

http://flyfishing-bg.blogspot.com/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 12:31 am
Мнения: 175
Местоположение: Варна
ludiqdevet написа:
Браво Юлиане, чуден излет сте си спретнали. И язовира, с тия равни брегове изглежда чудно. Само не знам първата снимка преди или след оуфроуда е !!! :D :D :D :D
Зравей!Първата е при влизане към язовира. Пътя е през гора и е на места офроуд-почти.Като обикновенно си откачих бронята.А язовирчето ме очорова тая година и си го бива.Държи доста кефал. Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
Здрасти Юлияне.Тая година ми се "наложи" да закарам челядта на море и по препоръка на Росен минах през Цонево.Видях го за пръв път и ми допадна с това ,че е доста начупен и разнообразен като бряг,дълбочина и флора(фауна).Доста интересни екземпляри видях отгоре с очилата,само дето нямах кьорава въдица в мен...няправо заебавах почивката.Молбата ми е за повечко информация за язовира.Места за ловене,време,нощуване.Русенската група имаме и плавателни средства отскоро и ако е разрешено не е проблем да се обикаля по вода.Изобщо всякаква информация ми е полезна.
Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 24, 2009 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 12:31 am
Мнения: 175
Местоположение: Варна
Markony_RS написа:
Здрасти Юлияне.Тая година ми се "наложи" да закарам челядта на море и по препоръка на Росен минах през Цонево.Видях го за пръв път и ми допадна с това ,че е доста начупен и разнообразен като бряг,дълбочина и флора(фауна).Доста интересни екземпляри видях отгоре с очилата,само дето нямах кьорава въдица в мен...няправо заебавах почивката.Молбата ми е за повечко информация за язовира.Места за ловене,време,нощуване.Русенската група имаме и плавателни средства отскоро и ако е разрешено не е проблем да се обикаля по вода.Изобщо всякаква информация ми е полезна.
Поздрави!
Здравей! Нямя проблеми.Ще ти подбера подробна информация и ще ти я пусна във тази тема за да незанимаваме останалите.Ще погледна и малко за снимки да имаш визуална представа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 24, 2009 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
Благодаря,той ни е малко далечко,предполагам и на вас,но е атрактивен и държи риби над нормалния размер.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов