Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Панчарево.
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Здравейте молодци!! Днеска спретнах излет със сто процентова ефективност :shock: :shock: ....едно единствено вземане-една уловена риба :D :D :D !! Няма много за разказване...Сефтосах тайванския Лохмор Зет / някои от вас го размахаха на муховръзите / и отново останах възхитен от пръчката!! В пъти по-приятна въдица от шотландския си роднина - чистия Лохмор!! Ето фотки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Мястото на вземане:

Изображение

Печелившето бръмбаре:

Изображение

Какво друго да ви кажа....Най-накрая са спуснали щита на водоема и същия бавно, но сигурно качва нивото. В резултат на това обаче всичкия боклук от бреговете в момента плува във водата.....Грозна картинка молодци, ГРОЗНА ви казвам :( :( :( :( !! И това чудо след едно сериозно почистване преди около месец, организирано, ако не се лъжа, от форума на "Фолксваген" :shock: :shock: :-s :-s :-s ....
Но....след кочината около и във водата, тая гледка ме поразтуши малко :D :D :

Изображение

Изображение

Поздрави на всички!!
П.С.: Видях се със Сашо Вучков, може би и той ще драсне някой ред...

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Панчарево.
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 8:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 2:56 pm
Мнения: 646
Поздравления Батка за излета!!!За съжаление,май картинката навсякъде е такава!!!Дано някой се намери да ни превъзпита,защото явно ние сами не умеем!!!Поздрави!!! :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 8:01 am
Мнения: 77
Местоположение: София
Цитат:
Видях се със Сашо Вучков, може би и той ще драсне някой ред...

Какво да драсна Бате, голямо махане, голямо нещо - нито един удар... От вятъра ли, от тези игри с нивото ли не знам, ама кьораво кефале не излезе. Иначе казано, добро капо спретнах :) Поне се видяхме е така на бързо за повдигане на духа и малко на въздух се разходихме. Иначе боклуците по брега и водата са на ниво, ше ни се не знае и мърляшкото племе.
Поздрави :)

_________________
When the game is over, all the counting`s done,
We were born to win, number 1.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 8:32 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:37 pm
Мнения: 1768
Местоположение: София
Излета си е излет.. :D :D :D
Пънча е изключително проклет водоем. Относно "Дайва"-та- не случайно всичко живо отиде при жълтите.Един път да докопат технология,и глей,к`во стаа :? :shock:
Нищо не може да направиш срещу хора ,които работят за без пари, и им дават амфетамини, за да издържат на темпото..

_________________
FORTUNA NON PENIS,CON MANUS RECIPE...
-Щастието не е х**,да го задържиш с ръка...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Браво Бате Райко...като видях така свитият прът, сърцето ми се сви от кеф!!!! \:D/
Поздравления за излета и за туй че не се предаваш тъй лесно!!!! :lol:
Относно мръсотията също ми се свива сърцето...струва ми се че няма река покрай да не видиш телевизор, хладилник, гуми или бунище от което ти се приплаква...може да прозвучи тъпо, но като гледам и останалите излети на колегите, всички се стремим да извадим на показ красотата на дадено място, но май реалността не е такава !!! <no
Не оспорвам факта че има много чисти и красиви места, но е много жалко преди да слезе човек в реката или в някой водоем.. да те посреща местното селско бунище!!!! :(
Може би още по тъпо ще прозвучи, но ми се ще да направим тема в която с подробности да показваме и описваме действителността по бреговете и във водата...честно ви казвам, понякога се чудя как оцелява рибата в подобни условия!!!!
Съжалявам че ти оспамих темата Бате Райко.. за което от сърце ти се извинявам!!!! :oops:
Бъди жив и здрав!!! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Привет, космонавти :D :D :D !! Сашо, живот и здраве ще нападнем ТЕЦ-о, да видиш що са клянове, що е чудо \:D/ \:D/ !! Бат Данчо, много си прав - и за Пънча, и за жълтите ни братя...Изобщо софиенските водоеми пролетно време приличат на медицинските чудеса - както са изпаднали в дълга кома, така след десетина слънчеви дни "скачат на крака" :shock: :shock: :D :D !! Тия дни в нет-а ми се мерна показателното твърдение на харвардски професор за залеза на САЩ и шеметното развитие на Китай като нов глобален лидер - "Ключовите решения през следващите, не четири, а двадесет години, ще бъдат взимани в Азия, а не в Америка. Добре дошли в бъдещето”....
Соте нищо не спамиш приятелю!! Днеска отново бех около Пънча, тоя път в ролята на кучеводител-турист :D :D ...Уплаши ми се очото баце - каде един саата пол,вин София се беше натръшкала по поляните около устието и нагоре по течението, чак до недостроения развлекателен комплекс. По одеала, върху якета, край огньове, наглеждайки цвъртящи месища и пенливи бирища, крещяща по невръстни дечища.....от секой пол и занятие, както е казал поета, включая и нудисти / и такива има там другари астронавти :D :D /, се радваше на убавото време...Представям си какво ще остане тая вечер след повечето от тях :-s :-s :? :? :?... А инак за предложението ти.....имам чувството, че няма да можем да насмогнем с "интересните" фотки за такъв подфорум :( :( :( :(...
Поздрави на всички спейсмени :D :D :D !!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов