Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юни 04, 2006 8:54 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 12:22 pm
Мнения: 56
Местоположение: sofia
ЗДРАВЕЙТЕ значи.Навивам джесемето впетък и инструктирам жената щот е първа смяна ако вали да го премести в кухнята.Тя кво разбрала недоразбрала вънка не вали не дуа ма тя го изхвърлила барем се откажа да свърша некоя работа.Да ама сърце не трае като знае че ще ходи на риболов и се събужда само на време :lol: .Грабвам муарката и елека и се метам на едно ферари с цвят червен ОПЕЛ КАДЕТ дет нема живи съученици и се закарвам до гьола.Слизам от ферарито ,няма вятър не вали едно хууубаво временце викам си те сега ги скъсах ше гифащам едно след друго кленчетата.Да ама не както казваше онзи журналист фанах се за дръжката на муарката и като почна едно маане не е истина.Рибоците се не видеха НИКВИ ,имаше по едно време нещо кат пипане ма явно рибоците бех съвсем дребни.Аз бях сложил една бръмбаретка на кука 14 смених я с мравка на 16ка ма същата работа.Отивам на по големият канал с помпите стигам до местото дет се влива водата ма гледам и там няма игра на риба викам си и днес ще съм хванал дръжката на муарката ма нейсе :oops: Минавам аз към гьола и гледам една муарка на земята първата ми мисъл беше залових БАТ РАЙКО на местопрестъплението,ма кат гледам един млад пич си сменя мухата викам си тва не ще да е той.ЗДРАСТИ ЗДРАСТИ викам кво става има ли рибоци а той вика пипа ми и сменям мухата с по малка почвам аз да любопитствам с кой клас шнур лови и ква марка е .Пети клас казва ма марката не знам баща ми ми даде оборудването.ОПАААААААА ми тва нема кой друг да е освен синът на БАТЕ виРАЙКО дет казваше че сина нема а стане муар.А той си маа ного сериозно с мухарката евала пич.Той ми обясни че има още гьолове навътре в кариерата и аз хукнах хайманата с хаймана без да се запознаем кат хората за което искренно се извинявам.Отидох аз към тези гьолове а там един чичка с три телескопа ги лови едни колкото малкият ми пръст ма си ги прибира ахмака. :-s Е и там не хванах нищо поне едно рибе като неговите да бях хванал па да го пусна да си ходи по живо по здраво ма не ще :roll: Еми чао от мене голямо писане падна файда никаква.Но не се отказвам опитите продължават :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: хай
МнениеПубликувано на: Нед Юни 04, 2006 11:06 am 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 5:12 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
Митак, няма проблем, то и аз извъртях там едно капо за час риболов, ама не упорствах много в интерес на истината. Направи си мухи от коркови тапи и лупай с тях.
На бат Рако синът му мухари все едно цял живот е размахвал гегата, и аз го видях един ден, много точно момче.
Дреболякът дето си го видял е пръскач, той по-голям не става, стои си на размер 5 санта. Много е вкусен, ама ако имаш нерви да го ловиш на тесто с кука №22, повод 0.06 и възможно наааай-малката плувчица, а след това и да го изчистиш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 6:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Здрасти пичове!!!! Абе направо почвам да се чувствам неудобно с пустия му канал, толкова пък да не дава :oops: :oops: . Това беше първата седмица, която пропуснах да размахам шнура - в съботата булката имаше рожден ден, в неделята бях с "леко главболие" :lol: :lol: , а и като видях какъв вятър е :( ..., както и да е!!! Бат Стан е абсолютно прав - тоя гьол по принцип е прословут с един миниатюрен уклей, дето действително иска "висш пилотаж" с директен телескоп!! Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов