Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 18, 2008 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Асене, здрасти!! Алекс е достоен за медал - той работи нощно време във фурна, и след цялата хамалогия намира сили и да отиде след работа на ТЕЦ-о.....Е на това му викам мерак!!! Поздрави!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 19, 2008 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 5:12 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
belovarski написа:
поздрави за излета днес - пак си хванал нещичкаа.
Един въпрос - братле как така ходиш на риба ако не всики ден то през ден.


Въпрос само на мерак и нищо повече. Алекс, защо ходиш само на теца, има и други водоеми около София.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 19, 2008 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
бат Стане не знам други водоеми освен Теца не съм ходил никъде другаде та тука искам да изкажа своята благодарност към бат Райко който се ангажира да ме заведе на това място аз тогава не знаех да ловя клен той човека ми показа основните неща от там натакък аз ходех сам там и това че хванах най големия си клен там това е най голямият успех който съм постигнал досега :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 20, 2008 5:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 2:46 pm
Мнения: 85
Местоположение: софия
Хора Тец-о си е Тец-о, вчера след неуспешен риболов на гьола до летището - една две атаки от маломерни рибета - едното се откачи, другите неможаха да налапат даже, тръгнах да търсия Тец-о.

Тецо не открих ама затънах с колата и то мнооого яко в една кал в кв.Димитър Миленков - издърпа ме един бетоновоз и то след като скъсахме едно въже та се наложи метално да слагаме абе станах до ушите в кал а за колата да не казвам на какво прилича.

Едва едва излезна пущината така се беше залепила за калта и си тръгнах веднага, детето беше с мен и като се уплаши рева здраво
:D

И така за вчера - хора може ли с кола да се стигне до Тец-о, явно човек требва да те заведе там а не да се бъхташ по тупраците като гламав.

За сетен път виждам колко е гадно в околностите и в самата София.

Асен

_________________
в началото е трудно .... важно е да си постоянен


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 20, 2008 5:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 2:46 pm
Мнения: 85
Местоположение: софия
Алекс верно си голям мераклия - и аз бъхтя нощни смени - през ден два и знам каква гадост са - поне аз си поспивам по малко на нощната.

Дой да се разберем да отидем на тоя Тец, че аз немога да се ориентирам.

Асен

_________________
в началото е трудно .... важно е да си постоянен


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2008 6:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Асене, питай бре човек!! От години не може да се влиза с кола в кариерата - гадовете засипват всички подходи с купчини чакъл...а и честно казано, там е такава кал, че не е здравословно за колата въобще да се мярка там. Има чалъм да се остави на ската в кв. Димитър Миленков, но трябва да се покаже, с обясняване нищо няма да разбереш! Живот и здраве ще отидем някой ден до туй култово място. Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2008 8:58 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
батка абе тия камиони където носят пясък от кариерата нали требе да излезнат на някъде според мене те влизат от пътя при газостанцията и въпросът ми е може ли по тоя път да мине некой с кола или е забранено там да се влиза


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2008 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Алекс, тия камиони на практика са "вътрешнозаводски транспорт" и не излизат от кариерата. Те движат само от багерите до машините за пресявка. Иначе клиентите идват с техни си комиони точно от към газостанцията. Проблемът е, че стигаш с кола до охраната и просто няма как да продължиш навътре :? :? ...Доколкото са ми разправяли местни, тоя номер с купчините са почнали да го правят, за да не влизат да взимат пясък. Пак казвам - няма чалъм към настоящия момент за достъп до ТЕЦ-о с кола!! Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2008 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
преди малко се върнах пак от там абе тия не престават да копат бре баси хората канала който идва от към помпата е мътен целия риба едвам видях една две как събираха мухи на повръхността но не успях да ги излова щото се изпокриха успях само едно да хвана това е за днес значи ще кажа че риболова там вече затихва няма да е като преди а другия канал който е испоредно на пътя е добре чист е един ловеше на плувка беше хванал едно на хляб баси да не видят че се лови там и айдеее давай и ние да ловиме :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 1:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
айде да ви зарадвам с малко кленчоци
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

риба бол, хубаво време, беше супер, две изтървавания на големи кленове и то на една педя дълбочина клъвнаха е кажете това не е ли фантастика, снимката последната говори как е канала :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Алекс...дърти айдутино, що клянски майки разплака на тоя канал :lol: :lol: :lol: :lol: !! Поздрави за успешния излет. Пробвай на летището - и там хайваните се размърдаха, а и 284 те стоварва като такси почти на гьола!! Поздрави!!!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
бате наистина има риба на канала винаги е имало въпреки всичките безредици които се извършват там прав беше че животът там продължава наистина е така убедих се в това та вчера видях един толуп сигурно имаше 2кг хвърлих му мухата но неиска да я вземе просто много голям беше изтръпнах като го видях наистина та ако е възможно да се видиме много ми се иска само пиши кога си свободен да си направя сметка дали ще мога да дойда Поздрави :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 11:36 am
Мнения: 747
Местоположение: София
alexs написа:
бате наистина има риба на канала...


Аз ти казах, че има! :wink: Просто клена е много издържливо к*пеле! \:D/

Поздрави :)

_________________
Животът е това, което ти се случва докато си правиш съвсем други планове...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Алекс, нещо не е наред в системата...както се казва - има брум :lol: :lol: . Провери си внимателно влакната -. да не би да са стари, просто не виждам друга възможност снадка тип "клуп в клуп" да се скъса.....В "директния" ми период / демек с директни телескопи :lol: /, съм вадил килограмови платики без ластик и система с повод 0.10 мм. точно направен "клуп в клуп"!! Другият вариант е силна засечка, но съм те виждал как ловиш и смятам, че отдавна не допускаш тия грешки на растежа...Поздрави!!!!
П.С. - на хоризонта скоро не се задава никакъв риболов....за съжаление :? :? :?

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 05, 2008 2:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
в рамките на 5мин хванах 3 рибета такива
Изображение
искам само да кажа че там няма да я бъде, остава летището което крие капитални кленове май натам отиват нещата,болно ми е но ще го кажа Теца загива това е положението


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов