Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Откриване!
МнениеПубликувано на: Нед Юни 05, 2011 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Здравейте молодци!! Днес направих "комбинирано" речно-язовирно откриване със "стъкло" :wink: :wink: :wink: !! Няма кой знае какво за разправяне и показване - нормалните дребни риби от реката и няколко средни рибока от ТЕЦ-о...На последният е панаир от риболовци, като всеки втори върти блесни и замерва рибите с булда с почти нулев резултат....Ето и малко фотки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Имах едно страховито вземане - рибата така стартира, че откъсна целия лидер от връзката му с шнура :-s :-s :-s / правя прошивния монтаж с последващо лепене /. В тая връзка, ако некой фане гулем клян с муха от еленова козина, барабар с триметров лидер на Фокус, ша го замоля да ми ги върне :D :D :D! На връщане край реката видях най-новия модел парашут / ще ме извините, ако не е нов, просто такова чудо за пръв път виждам :shock: :shock: /. Та става въпрос за около три метров парашут :-s :-s :-s , размахван от съвсем нормално изглеждащ бял човек, следван от благоверната с кофичка в ръка.........Тая свинска гледка ми развали настроението от официалното откриване на сезон 2011.....
Но...., за да не завършваме песимистично, ето ви малко красота от ТЕЦ-о :D :D :D :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ами, толкоз от бат ви Райко молодци!! Поздрави на всички и ЧЕСТИТ ви нов риболовен сезон 2011!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Откриване!
МнениеПубликувано на: Нед Юни 05, 2011 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 2:56 pm
Мнения: 646
Поздравления Батка!Няма отказване от ТЕЦ-о.Така си е!И аз съм си нарочил едно местенце,няма мърдане!От там минавам първо!!!Поздрави!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 05, 2011 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 1:35 pm
Мнения: 902
Местоположение: Перник
Бре,бре Бате на хубави места со открил.Изглежда много красиво и приятно.
Поздрави

_________________
Илиан Михов

The Fly Fishing is a pathway to many abilities,some consider to be unnatural.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 5:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Привет Бате Райко, я кви убави кленчета си арестувал баце!!!! \:D/
Относно парашута...явно са ги пуснали в магазинната мрежа тези боклуци, щото и аз ги мернах по Струмата да ги метат!!!! :shock:
Кво да правим.....както казаха колегите, хубава ни е страната, жалко че е населена!!!! 8)
Поздрави за готините фотки!!!!! \:D/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
баце, ще прощаваш ама си несериозен, нали ми каза, че ще ми се обадиш бре да ходим заедно, или си заблавил май годинките ти натежават, иначе поздрави за излета пак си дръпнал кленове, имаше ли някой по голям или не си видял :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 12:33 pm
Мнения: 1233
Местоположение: sofia
Евала Батка! Пак самосиндиКАЛНО! :lol: И ние скокнахме до там , но към 5 следобед - прреди това тарашувахме по реката...
Поздравления за откриването - на мен нещо със замах ми отнесе 2/3 от типета (около 90см.) - 0,16!!!! :shock: Добре, че си стисках здраво сопата, че като нищо днес щях да ходя на пазар при Никито... :lol:

_________________
Боже, защо лошите живеят мечтите на добрите...?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Ей...ей...нема ме напрегате, че ш,се оплача на мама Божка :D :D :D :D !! Алекс, грешен съм, но ходенето стана крайно инцидентно, въобще не смятах да откривам поради предварително планувани задачки!! Ванка, на ТЕЦ-о требе да си винаги готов за среща с Уох Нес, баце :D :D :D!! Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Откриване!
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 1:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
Бате Райко написа: На последният е панаир от риболовци, като всеки втори върти блесни и замерва рибите с булда с почти нулев резултат. :lol:
Такаа ,кво да ви кажа, ами аз навремето исках да се науча на булдо да ловя, но така и не се научих а избрах по трудното-мухарския риболов, който се оказа, че е най успешният риболов ,между другото нормално е при такава вода на Теца да има рекордни екземпляри кленове, нищо чудно да ви счупят и сопите, надявам се това да не се случи де :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 28, 2008 8:16 pm
Мнения: 334
Местоположение: София
Здравей Бате Райко,

Поздравления за кленчоците,
И при мен по Марица беше панаир, но за съжаление от парашутисти.
Тези хора (не знам дали могат да бъдат наречени въобще така) са като напаст по Марица и нямат никакви задръжки и притеснения. Определено са доста повече от нормално ловящите. Дори имат наглостта като минеш покрай тях да ти се присмиват ехидно. Един (нормално ловящ) ми сподели, че е така понеже било откриването. Ненормална работа, но дано да дойдат по-добри и справедливи времена.

Поздрави!

_________________
Какво му трябва на човека? – Пръчка, макара, шнур и една муха!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
Здрасти , Бате Райко.Поздравления за рибоците.И аз минах в Неделя набързо за 1-2 часа през ТЕЦ-о , че само толкова време успях да открадна от жената и успях да дръпна 10-ина рибоци .Сложих по-големичък бръмбър та да игнорирам малките лакомници да не могат да го налапат , но като цяло беше по-слабичко от друг път...то аз и за малко де само около дърветата набързичко а рибите ги занесох на едно място близо до околовръстното кадето има течаща вода и се надявам да заживеят задружно и да се размножат.Имам 3-4 снимчици но в момента не мога да ги кача.

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Владо, здрасти!! Видях човек с проходилка точно около дърветата, но аз се задържах само и единствено около плитчината, където на практика е стария път. Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2010 1:06 pm
Мнения: 516
Местоположение: София
Бате Райко, този с проходилката ги поцепва кленовете. Даже ме кара и аз да налузвам плавниците.
Поздрави!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Мартунски, момчето с проходилката е приятел на Владо Чипев, ако всъщност не си видял самия Владо / Чипси /. Много свестен пич, засякохме се веднъж и ми показа на телефона си няколко "сърцераздирателни кляна" :D :D :D!! Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 7:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
бате, абе требва да си доста висок, да видиш кленовете от проходилката.Аз ако влезна с проходилката примерно, нема да ме намерите после мани майтапа :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2010 1:06 pm
Мнения: 516
Местоположение: София
Здрасти Бате Райко. Става въпрос за друг човек :oops: Та то само един ли има проходилка!!!
Поздрави!! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов