Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2011 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
С Момчил предприехме акция ТЕЦ-о.След работа бързо газ и 6.30 във водата от страната на стария гьол - естествено целта е около дърветата.Появи се и наш приятел - Доктора който "избръмча" по брега.Снимах само по-хубавите рибки , защото като цяло бяха повече от най-малките лакомници.
Подготвяне:

Изображение
Гьола откадето влезнахме:
Изображение
И рибките:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ето го Момчил там някаде в далечината:
Изображение
Не беше много доволен нещо:
Изображение
Доктора:
Изображение
И още рибки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Това по тъмно вече:
Изображение

При залез слънце гьола завря.Над спокойната вода скачаха хиляди малки и по-големи рибки.По едно време само си седях и наблюдавах живота около мене чак докато не се стъмни съвсем.Мисля в Събота рано към 6.00-7.00 пак набързо да пообиколя около дърветата докато не се е напекло положението , че после ще стане АД.

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2011 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Ехеее, молодци.....яката работа е ТЕЦ-о \:D/ \:D/ \:D/ !!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
Опререлено Теца е голяма работа в него има уникални риби,но там се лови с проходилка не от брега както аз ловя и други колеги,ами бях свидетел на резбивка на кленове с проходилка и то 3 тупалки хвана човека останолото по дребни.Аз хванах само един клен,Доктора и той хвана риби добри,не казвам кой беше героят на деня мисля ,че той ще пусне репортаж ами кво да кажа добри хора добра компания поне видях хубави риби хванати от доста добър човек и приятел,но казвам определено мухарката си каза думата, щото имаше колеги плувкаджии които стояха като стреснати след погрома над кленовете от човека с лодката =P~.Бъдете живи и здрави и двамата, благодаря ви за разходката която направихме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
alexs написа:
Опререлено Теца е голяма работа в него има уникални риби,но там се лови с проходилка не от брега както аз ловя и други колеги,ами бях свидетел на резбивка на кленове с проходилка и то 3 тупалки хвана човека останолото по дребни.Аз хванах само един клен,Доктора и той хвана риби добри,не казвам кой беше героят на деня мисля ,че той ще пусне репортаж ами кво да кажа добри хора добра компания поне видях хубави риби хванати от доста добър човек и приятел,но казвам определено мухарката си каза думата, щото имаше колеги плувкаджии които стояха като стреснати след погрома над кленовете от човека с лодката =P~.Бъдете живи и здрави и двамата, благодаря ви за разходката която направихме.


Алекс , и ти да си жив и здрав , брато.Радвам се , че се запознахме и когато мога пак ше се разбереме да ходиме.Вече на новооткритите места да видим от брега ще има ли по-добри резултати.Ще пусна един репортаж , ама утре , че нямам кабел за снимките.ТЕЦ-о изненадва редовно и определено си има някоя-друга тупалчица :)

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 3:22 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
Между другото имаш няколко коркови мухички,които съм ти направил ,ами като се видим ще ти ги дам, не са кой знае какво, но опитах се да ги направя добре за да ловят гадовете ,на куки №10и №14 съм правил. Доктора нека си лови на джапанка ние на корко да видим кой повече ще хване =P~.Той треа да черпи хаха, показах му къде са тупалките ,мене ме напече жегата и затова не лових тогава а и той беше с ботуши можеше да гази във водата на това място.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 18, 2011 10:44 pm
Мнения: 31
Екстра излет :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов