Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Събота рано-рано
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
Здравейте , колеги.С Алекс и доктора(наш приятел и колека-мухар вече)в Събота рано-рано посетихме ТЕЦ-о.Аз с проходилката , те от брега.В 5.00 среща с доктора и газ към Надежда за Алекс и 6.15 вече съм във водата , докато не е станало голямото напичане.
Ето и един колега и приятел - Йото с , който имахме среща там:
Изображение
Ето Алекс и доктора:
Изображение
Изображение
Изображение
А ето и първи рибки от тук :
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
А от тук бяха победителите за деня :
Изображение
Ето ги и тях:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Едвам влязоха в живарника за да имат фотосесия и от брега:
Изображение
Изображение
Изображение
Доктора пуска риби:
Изображение
Изображение
Ето и средството за плаване в ТЕЦ-о :)
Изображение
Ето и една малка и гадна змия налапала малка каракудка:
Изображение

ТЕЦ-о голема работа ейй.....такива "тупалки" не бях хващал там ама ето , че ги има тук-таме.Определено ще го посещавам , когато мога. Поздрави \:D/
Изображение
Изображение

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 10:26 am
Мнения: 411
Местоположение: София
Ееее момче браво. Яки тупалки лелееееееее. Айде всеки излет по 3-4 такива да хващаш.

_________________
Rock Drinks Bulgaria


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2010 1:06 pm
Мнения: 516
Местоположение: София
Браво Cipsi. :smt038 Следващите пъти не по 3, 4 а по 10 такива хубавци.
Поздрави!!!
<bravo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 25, 2011 11:35 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
Вчера бях там ами кво да ви кажа много интересни моменти имах.Ами първо при моста на кариерите където минаваха камионите хванах един клен после се запътих към Тецо.Много народ беше този ден на практика знаех къде са рибите но за съжаление там се бяха групирали няколко плувкаджии и аз нямаше как да ловя и се запътих към горичката.Към края на езерото видях двама колеги единият ме позна аз не ги познавах но той ме попита за Батето дали съм го виждал аз казах че не съм общо взето казаха ми че слаба работа и двамата бяха с проходилки,пожелаха ми късмет и аз на тях и продължих дадолу,жегата напече но аз не се отказах и почнах да дебна клена от брега,риболовът е доста труден от него но си има и предимства.Стигнах до едно място където знаех че има тупалки и така и стана,забелязах един клен който идваше към мен по брега беше около 1.5кг горе доллу така го прецених дойде на удобно място покрай брега подадох мухата пред него ноо не я взе гадината направо сърцето ми щеше да изкочи.Казах си нищо ще ми паднеш в ръчичките хехе и продължих да дебна,забелязах една тупалка горе долу добра подадох и взе мухата гадината кратата почнаха да треперат,нямаше как да го извадя и почнах да го дърпам леко но имаше некви храсти покрай брега и май се оплете в тях и се откачи направо побеснях леле мале.Продължих да дебна но нямах резултат и си тръгнах,по пътя при една пътечка се подхлъзнах и паднах но за съжаление върхът на сопата ми се счупи ей направо незнаете какво ми беше нямам думи повече.Та както и да е викам си ще я оправят хората добре че не си счупих главата,та стигам метаностанцията и продължавам надолу по пътя да си взема маршутката за към нас,тръгвам по пътя където върви рейс№88 и гледам една полицейска кола беше спряла неква кола а аз бързах да се прибера щото ми беше жега и не си бях взел вода,и се шмугнах в едни храсти и треви които водеха до главния път а отдясно имаше някакъв магазин на едро.Като бягах из тревата вече към край на пътеката чувам бурана на побицайте как наближаваа и спира точно на пътеката явно знаят къде води тя,и аз излизам от нея и единият ми вика за къде си тръгнал и азвикам за вкъщи,другият ми вика дай си паспорт и аз им дадох,явно някой престъпник беше избягал и проверяваха коли а мен са ме помислили за такъв щото бягах из тревата 8-[ та ме провериха и така да ви кажа с ядове се прибрах.Поздрави на всички


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 25, 2011 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
alexs написа:
Вчера бях там ами кво да ви кажа много интересни моменти имах.Ами първо при моста на кариерите където минаваха камионите хванах един клен после се запътих към Тецо.Много народ беше този ден на практика знаех къде са рибите но за съжаление там се бяха групирали няколко плувкаджии и аз нямаше как да ловя и се запътих към горичката.Към края на езерото видях двама колеги единият ме позна аз не ги познавах но той ме попита за Батето дали съм го виждал аз казах че не съм общо взето казаха ми че слаба работа и двамата бяха с проходилки,пожелаха ми късмет и аз на тях и продължих дадолу,жегата напече но аз не се отказах и почнах да дебна клена от брега,риболовът е доста труден от него но си има и предимства.Стигнах до едно място където знаех че има тупалки и така и стана,забелязах един клен който идваше към мен по брега беше около 1.5кг горе доллу така го прецених дойде на удобно място покрай брега подадох мухата пред него ноо не я взе гадината направо сърцето ми щеше да изкочи.Казах си нищо ще ми паднеш в ръчичките хехе и продължих да дебна,забелязах една тупалка горе долу добра подадох и взе мухата гадината кратата почнаха да треперат,нямаше как да го извадя и почнах да го дърпам леко но имаше некви храсти покрай брега и май се оплете в тях и се откачи направо побеснях леле мале.Продължих да дебна но нямах резултат и си тръгнах,по пътя при една пътечка се подхлъзнах и паднах но за съжаление върхът на сопата ми се счупи ей направо незнаете какво ми беше нямам думи повече.Та както и да е викам си ще я оправят хората добре че не си счупих главата,та стигам метаностанцията и продължавам надолу по пътя да си взема маршутката за към нас,тръгвам по пътя където върви рейс№88 и гледам една полицейска кола беше спряла неква кола а аз бързах да се прибера щото ми беше жега и не си бях взел вода,и се шмугнах в едни храсти и треви които водеха до главния път а отдясно имаше някакъв магазин на едро.Като бягах из тревата вече към край на пътеката чувам бурана на побицайте как наближаваа и спира точно на пътеката явно знаят къде води тя,и аз излизам от нея и единият ми вика за къде си тръгнал и азвикам за вкъщи,другият ми вика дай си паспорт и аз им дадох,явно някой престъпник беше избягал и проверяваха коли а мен са ме помислили за такъв щото бягах из тревата 8-[ та ме провериха и така да ви кажа с ядове се прибрах.Поздрави на всички


Лелеее....как изпусна тупалките и счупи "убавинята"......чак на мене ми стана гадно ама , не се притеснявай ти знаеш , че ще я оправят.......тамън ще стане още по-бърза \:D/

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 26, 2011 9:06 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
абе бегай бре бате, направо ми се сви сърцето като видях ,че пак върхът е счупен как пък така става ,че само там се счупва,,а ти гледай скоро пак да ходим имам с какво да ловя нали хората ми подариха навремето една мухарка още си я пазя малко е бавна но ме кефи сопата е Aviatis 9" 5клас пак, батка не се предавам така лесно 8-[ Поздрави


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 26, 2011 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 12:33 pm
Мнения: 1233
Местоположение: sofia
Чипев ти стана като част от пейзажа на ТЕЦ-о!!! И какви "торпеда" си измъкнал - направо ме засърбяха ръцете посред трудовата седмица...
Бравос!

_________________
Боже, защо лошите живеят мечтите на добрите...?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
Събота рано-рано мисля пак да посетя ТЕЦ-о до към обяд , че после като напече - нема оправия.Ако има желаещи може да се засечем там и на обяд да пием по 1 узо и да си ходиме да лягаме ха хааа :)

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 30, 2011 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 10:26 am
Мнения: 411
Местоположение: София
Ето малко снимки от излета. Аз хванах няколко "шрапнела". Чипси хвана некоя друга бабанка ама той ще си пусне снимки и филмче. Общо взето слабо беше .... Иначе сливенска и хасковска коли ... направо оглупех :D Мноо известен тоя ТЕЦ стана. Голяма реклама му хвърлихме

_________________
Rock Drinks Bulgaria


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
Beherit написа:
Ето малко снимки от излета. Аз хванах няколко "шрапнела". Чипси хвана некоя друга бабанка ама той ще си пусне снимки и филмче. Общо взето слабо беше .... Иначе сливенска и хасковска коли ... направо оглупех :D Мноо известен тоя ТЕЦ стана. Голяма реклама му хвърлихме


Абе все нямам време......пусни снимките ти ако имаш време :)

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов