Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Може да се видим, ама не съм на 100% сигурен!! Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 4:19 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:35 am
Мнения: 520
Местоположение: sofia
Е бреее Бате, видяхме се леле що си побелял ,хаха абе къде ги купуваш тия кленове бре а хаха, сега сериозно ,доволен съм ,че се събрахме да се видим ,запознах се с Мечо пух ,доста добър човек а по отношение на рибите ,доктора изпусна две риби пред мен ,аз пък видях един доста добър клен и докато се наканя да слезна да му подам мухата той офейка. Общо взето слаб риболов бих казал, поради това, че нямаше слънце а и духаше силен вятър ,поради което риболовът беше прекратен. Благодаря на Чипси, който пак ме изкара от нас, поне да се разкарам ,ей приятелю уважавам те много ,абе всичките сте яки пичове нема кво да говориме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Алекс....годинките се търкалят бате, ънфорчунатли :-s :D !! И така, днес на ТЕЦ-о / или както е определен в друг мухарски форум като отходен канал /, се проведе своеобразен мини мухарски сбор!! Участниците се бяха заредили с много мерак, ентусиазъм и най-вече отлично великденско настроение!! За съжаление няма почти нищо за разказване - рибите определено се бяха покрили, времето се "обърна" точно когато се появихме на водоема, но, както се казва - срещата на толкоз съмишленици винаги е безценна.....Ето и малко фотки:

Изображение

Изображение

Изображение

Късно снощи си рових из архивите и установих, че точно по това време съм правил снимки на едни яки рибоци в изумрудената вода на новото езеро...Е, тя отново е с този магичен цвят, но рибите засега ги няма...:

Изображение

Изображение

Те ви го Мечо Пух, прави се, че лови риби :D :

Изображение

Изображение

Ей го и Алекс:

Изображение

Ники Гергов с новата убавиня:

Изображение

Изображение

Ванката и Владо Чипев:

Изображение

Младото чаве Момчил / бате, нивга не мога да ти дам 40 лазарника :D /:

Изображение

Изображение

Момчил, Владо и Ванката:

Изображение

Те ме те и мене я сред них:

Изображение

Ами...толкоз от днешната разходка молодци....докато пиша тоя пост, навън вали тихичко, но упорито :-s ....Май се скърши пустото му време пак.....Поздрави и весели празници!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Ибре Бате, екстра сте се сбрали, малкото лошо време и липсата на годзили няма значение :D
Най-се радвам, че колегата Чипси е довел и Алекс сред вас, от това по-голям подарък за момчето, здраве му кажи!

Поздрави и весели празници!

п.с. Обобщения от мнението на един човек за цяла неформална общност, са характерни за вече отдавна отминали времена. Или да сме всите "правоверци" та да е по-удобно. Не го допускам, кому е и нужно, и затова все пак отбелязвам..сори.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Док, здрасти!! Алекс е пич отсекъде, щеше да е хубаво да дръпне и някой клендур, но нещата се объркаха 8-[ 8-[ !! Всъщност в езерата от сутринта имаше колега с проходилка / лично аз не го познавам / и съм сигурен, че това бе една от причините за "покриването" на рибите.....Винаги съм казвал, че проходилката е нож с две остриета.....
П.С.: Мнението на Пламен повече ме развесели, тъй като ТЕЦ-о е едно от малкото места, които имат по дефолт много чиста вода :wink: .....Виж поста на Ради беше доста неочакван за мен / по смисъла си /, но в живота е така....Поздрави Док и весели празници!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Батка, благодаря ти за отговора.
И за да няма развален телефон, към който имаш некви приказки - форуми свободни - пиши там, всеки има мнение и трябва да се зачита.
Иначе ще заприличаме и ние на прецъфтели нарциси :D :D :D

Наздраве, Батка!


п.с. Споделям също мнението, че тецо е грозно место за хора като нас, въпреки изворната вода там, но всеки се кефи както иска. Няма лошо, нали..

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Прав си Док! Наздраве!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Съб Апр 14, 2012 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 8:20 pm
Мнения: 124
Местоположение: София
Здравейте , колеги :)

Еми добре се видяхме , посмяхме се , поговорихме , пообиколихме и си пробвахме въдиците един на друг.Колегата с проходилката го познавам и той обикаляше от сутринта и почти целия ден нямаше хваната риба нито скокче дори.Накрая чак преди да излезе към 15.00 часа ,когато ние бяхме вече в кръчмата на дружбенското езеро хванал 2-3 хубави торпедота и то на блесна.Съмнявам се , че като е обиколил и е подплашил рибите защото сме експериментирали с това и мога да кажа , че дори ако се подплашат когато вадиш някоя от тях след 10-тина минути пак се събират и когато обикаляма 2-ма или повече с проходилки дистанцията е мин. 10 минути.Алекс голем пич и като го знам , че си умира да излезе на реката или поне на ТЕЦ-о винаги когато мога ще го взимам.Знам , че не всяко добро се връща ама на 10 1 се връща :D Следващата дестинация , която сме планирали с него за кленове е Малък Искър ама след забраната разбира се.Беше ми направил няколко коркови мушици за което сърдечно благодаря.ТЕЦ-о добро място за риболов на клен ама още е студена водата и са муднички и не се появяват много на повърхността.Според мен трябва да понапече още малко и температурите да станат постоянно 15-20 градуса и тогаваааааа...........

Поздрави на всички и "До нови срещи , приятели" \:D/

_________________
Поздрави chipsi


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2012 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 12:33 pm
Мнения: 1233
Местоположение: sofia
Христос Воскресе! И аз покрай него.... :D

Срещата в петък е от ония моменти, в които разбираш, че риболовът не е най-важен! Или както би казал мистър Ози Озефович - "не е само за рибата"...
Срещнах Алекс за сефте! Страхотно! Ще го направим пак!

Видях новото творчество на Венци на базата на "нашенските" бланки! Резултатът бе интересен, но вятърът попречи да го оценим в действие... :(
Мероприятието свърши подобаващо на езерото в Дружба...
Ето накратко:
Дъ мастър ъф дъ Гьол
Изображение
Пичове, камерата е отсам...
Изображение
Убавци, нема две мнения...
"Жица, брат ми..."
Изображение
A man in knickerbockers...
Изображение
"Links,links,links -2-3-4"
Изображение
Наздраве, Момчи!
Изображение
"I'm so bad!"
Изображение

Таквиз ми ти ралти... Наздраве на именяците и до нови срещи!

_________________
Боже, защо лошите живеят мечтите на добрите...?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: У бре, де бре....
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 8:26 am
Мнения: 1527
Местоположение: София
Убавци :smt038 ... те така се закрива сезона!!!! <occasion
Поздрави на всички ви.. :smt030


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов