Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2014 4:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юни 08, 2014 8:46 pm
Мнения: 77
Здравейте колеги, дано да сте се отчели добре почивните дни, че при мен беше много слабо може би заради все още високата вода и незнанието ми да ловя с онези дяволчета нимфите. Питането ми е следното купих си от ибей ком въпросната пръчка, като пръчката е втора употреба много запазена и пишеше, че не е подавана гаранцията. Обаче когато реших да я регистрирам в сайта на Уинстън там има изброени модели и има модел Winston GVX Selekt но не и Winston GVX значи ли че пръчката ми е менте и не я лови гаранцията. Ако е така мисля че повече няма какво да ви питам за нея. Ако не е така и тази добавка накрая "селект" е само за благозвучие то тогава да ви питам следващия ми въпрос наново свързан с гаранцията - искат ми име на оторизиран дилър от който е купена и датата на покупка. Писах на продавача от ибей но той засега не ми отговаря. Ако сте имали подобен случай да ми кажете какво да напиша. И на последно място да ми кажете вашето мнение за пръчката.
Благодарности на отговорилите и поздрави на всичкото мухар.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2014 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юни 08, 2014 8:46 pm
Мнения: 77
само да добавя пръчката е 8,6 фута, 5ти клас и на снадките има петцифрени числа


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2014 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:37 pm
Мнения: 1768
Местоположение: София
Моделът е много добър, няма да съжаляваш, пръчката е прекрасна.
Пусни си гаранцията , за магазинът питай продавача. Трябва да ти каже , освен, ако не е крадена въдицата.
Който има "Уинстън", моля ,да се включва, и да допълва !!!

_________________
FORTUNA NON PENIS,CON MANUS RECIPE...
-Щастието не е х**,да го задържиш с ръка...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2014 7:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 493
Местоположение: София
"Селект" може би е добавка, която се отнася за по-нова модификация. Все пак и Уинстън, както и другите фирми, си обновяват моделите (козметично) и цените (съвсем сериозно) през 2-3 години.
За гаранцията и магазина, както Данчо ти е казал, настоявай пред продавача. Все пак имай предвид, че гаранцията на Уинстън е само за първия собственик и е възможно пръчката, дето си купил, вече да е регистрирана някак и от някого, дори и от дилъра при първоначалната покупка, независимо от това, че гаранционната карта не е попълнена.
Успех!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2014 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юни 08, 2014 8:46 pm
Мнения: 77
Благодаря ви колеги, ще питам отново продавача, но още в обявата пишеше че пръчката не е регистрирана, но пък защо тогава не ми отговаря.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Сря Окт 01, 2014 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 2:45 pm
Мнения: 109
Местоположение: София
Колега не се притесняваѝ, въдицата ти е съвсем истинска и не е менте. Тези пет цифри на снадките са серийния номер на въдицата и са на всяка снадка за да е сигурен производителя, че няма някакви манипулации при подадена рекламация,а също така е и дизайнерско решение (за по-красиво :wink: ) Но има и нещо друго, въдицата все пак може и да е връзвана от някои билдър. Срещал и друг път случаи в които билдари връзват Winston GVX и го правят по-добре и от заводския вариант, слагат им дори и серийни номера =D> Ако качиш снимки на въдицата и по-специално на дръжката и надписите върху нея ще ти кажа със сигурност какво се е случило.
Иначе честито за придобивката :smt023 много риби да я загъват и много хубави моменти с нея
Поздрави: Захари <occasion

_________________
Захари Пеков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Пет Окт 03, 2014 11:14 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юни 08, 2014 8:46 pm
Мнения: 77
Благодаря колега за хубавото пожелание. Между другото продавача ми написа от къде я е купил, но при попълването на регистрацията нещо не се справих, т.е. от сайта на Уинстън ми пишат някакви изисквания в червено който не ги разбирам и май няма да я регистрирам. А относно снимките и да я снимам нямам кабела с който се прехвърлят снимките на компютъра, но вече съм я купил истинска или не без значение. Не разбирам много от пръчки не знам и какво трябва да очаквам от нея. В този размер и клас имам Редингтън CT и понеже от доста време исках да имам Sage и си помислих че Уинстън или Сейдж може би едно и също имам впредвид като цена а и пръчката пишеше, че е бърза и така тази ми се стори на добра цена и я взех. Ако трябва да знам нещо повече за нея като изисквания за шнур или нещо различно от това което пише по сайтовете моля който знае да напише.
Поздрави и наслука през почивните дни. И умната с гласуването, че......


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Winston GVX
МнениеПубликувано на: Съб Окт 04, 2014 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 12:33 pm
Мнения: 1233
Местоположение: sofia
"... че не е без значение кого ще сваляме през януари..." :D
<occasion

_________________
Боже, защо лошите живеят мечтите на добрите...?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов