Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 17, 2016 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 2:45 pm
Мнения: 109
Местоположение: София
http://www.hardyfishing.co.uk/hardy-sir ... ml#start=2

http://www.hardyfishing.co.uk/hardy-dem ... ml#start=4

_________________
Захари Пеков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2016 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 29, 2015 11:48 pm
Мнения: 59
Местоположение: Rugby
Лично аз вече ще имам едно на ум относно Харди. Сервиза им е просто ужасен!!!! Миналата седмица си счупих върха на пръчката, писах им за резевна секция и още не са ми отговрили.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2016 8:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 1:35 pm
Мнения: 902
Местоположение: Перник
Здравейте,
Страхотни въдици си пуснал в линка =D> , но....
Харди, имат от мен един голям "Х" :smt018 :smt018 . Сервиза им е повече от скандален. Няма как при счупена въдица, която е в гаранция да се опитват да ми продадат "еквивалента" на 180 паунда. Ставаше дума за Hardy Demon( уникална въдица), която се счупи.След като им писах ми казаха, че нямат част и ще ми дадат Hardy Shadow за 180 паунда. Питах ги какво ще стане ако се случи същото и с новата въдица, а те даже не ми отговориха. Бяха ми загубили регистацията.
Жалко, много жалко за тази фирма. Правят невероятни въдици. Всичко е изпипано там, а макарите не ги коментирам, но до тук.
Дано помислят върху това и го оправят, защото изгубиха не 1 клиент.
Ако усетите лек гняв в поста не е случайно, просто ме е яд.
Поздрави

_________________
Илиан Михов

The Fly Fishing is a pathway to many abilities,some consider to be unnatural.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2016 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 29, 2015 11:48 pm
Мнения: 59
Местоположение: Rugby
crystal написа:
Здравейте,
Страхотни въдици си пуснал в линка =D> , но....
Харди, имат от мен един голям "Х" :smt018 :smt018 . Сервиза им е повече от скандален. Няма как при счупена въдица, която е в гаранция да се опитват да ми продадат "еквивалента" на 180 паунда. Ставаше дума за Hardy Demon( уникална въдица), която се счупи.След като им писах ми казаха, че нямат част и ще ми дадат Hardy Shadow за 180 паунда. Питах ги какво ще стане ако се случи същото и с новата въдица, а те даже не ми отговориха. Бяха ми загубили регистацията.
Жалко, много жалко за тази фирма. Правят невероятни въдици. Всичко е изпипано там, а макарите не ги коментирам, но до тук.
Дано помислят върху това и го оправят, защото изгубиха не 1 клиент.
Ако усетите лек гняв в поста не е случайно, просто ме е яд.
Поздрави

Абсолютно съм съгласен с теб! За фирма с такава репутация обслужването им на клиенти е под всякаква критика. В английските форуми също се оплакват от тях.
В това отношение Daiwa са перфектни, миналата година счупих една от техните пръчки и след няколко дена вече имах резервна секция. Много хора гледат с насмешка на мухарките на Daiwa, но поне са произведени в UK и няма никакви ядове с резервни части.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 21, 2016 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Аз имам друга информация.Мой приятел счупи преди години върхов модел на Харди и чак преди две години реши да си потърси гаранцията.Тогава му казаха,че моделът вече е спрян и затова му дадоха последния върхов модел вместо неговия.Без да плаща!Моя съвет е да говорите с тях по телефона,а не с имейли.Това,че са загубили данните си по регистрацията на закупени продукти си е техен проблем и трябва ясно да им се каже!!!
А за новите продукти само ще вметна,че никъде не се споменава нищо за тубуси!?
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 21, 2016 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 1:35 pm
Мнения: 902
Местоположение: Перник
vesko написа:
Аз имам друга информация.Мой приятел счупи преди години върхов модел на Харди и чак преди две години реши да си потърси гаранцията.Тогава му казаха,че моделът вече е спрян и затова му дадоха последния върхов модел вместо неговия.Без да плаща!Моя съвет е да говорите с тях по телефона,а не с имейли.Това,че са загубили данните си по регистрацията на закупени продукти си е техен проблем и трябва ясно да им се каже!!!
А за новите продукти само ще вметна,че никъде не се споменава нищо за тубуси!?
Веско


Какъв е бил модела?

_________________
Илиан Михов

The Fly Fishing is a pathway to many abilities,some consider to be unnatural.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 21, 2016 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 2:45 pm
Мнения: 109
Местоположение: София
Веско, прав си за тубусите. Преди 5-6 години бяха луксозни карбонови и алуминиеви после станаха обикновени ПВЦ, сега вече съвсем ги няма. А сигурно и от други неща са спестили като тапичките например, но пък цените им са доста по поносими. Дизайна също е подобрен в сравнение с предишната колекция или поне са се сетили да погледнат малко назад в времето и да видят какви въдици са правили тогава. Имам предвид новото стъклото. И все пак много се радвам, че има шанс да се възродят.

_________________
Захари Пеков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2016 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Ориджин заменен с Ейнджъл...
А тубусите ги видях в един американски сайт.Не се споменава от какъв материал са...
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2016 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Веско, ако става дума за варненския ориджн , там случая с гаранцията беше доста интересен..
Но харди и коректна гаранция днес у нас, от няколкото случая които знам - забравете...

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 24, 2016 9:18 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 18, 2014 8:52 am
Мнения: 460
Имах удоволствието да помятам с Харди Зенит 8.6 #5. Прекрасна въдица, поне за моите скромни стандарти. Но като чета какъв им е сервиза, трудно бих се разделил с близо 700 лева. Иначе смятам да проверя каква е гаранцията и на Рединктън. Моята 8.6 #4 се изнизва от последната (долната секция) на всяко десето подаване (особено при рол каст). Мазах я с графит от молив и други (препоръчани ми от колеги), но все тая. Май синоним на качество остава Фирмата

Поздрави
Митко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2016 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 1:35 pm
Мнения: 902
Местоположение: Перник
mitko2 написа:
Имах удоволствието да помятам с Харди Зенит 8.6 #5. Прекрасна въдица, поне за моите скромни стандарти. Но като чета какъв им е сервиза, трудно бих се разделил с близо 700 лева. Иначе смятам да проверя каква е гаранцията и на Рединктън. Моята 8.6 #4 се изнизва от последната (долната секция) на всяко десето подаване (особено при рол каст). Мазах я с графит от молив и други (препоръчани ми от колеги), но все тая. Май синоним на качество остава Фирмата

Поздрави
Митко


Случват се проблеми и при Фирмата, но всичко зависи от това как ще подходяд, за да ти оправят проблема. Отиди при Ники от БФЦ и ще си готов.
Поздрави

_________________
Илиан Михов

The Fly Fishing is a pathway to many abilities,some consider to be unnatural.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2016 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Доки,варненския случай е особен,но и в Хасково има един счупен Ориджин,който беше заменен с нов такъв и то от Наско Куртев ! :D
А за мазането-изчисти добре със спирт графита и после натрий леко с парче восъчна свещ мъжката част от снадката.После добре разнеси с палеца парафина,за да се образува супер тънко покритие.Това е.Правиш го на всеки десет-петнайсет риболова и смятам,че ще си доволен.
Веско <occasion


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2016 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Харди Зенит беше в разпродажба и се търгуваше за 200-250 паунда дълго време.За тази цена смятам,че няма конкуренция.Имам впечатление от 8',3-ти клас. <bravo
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2016 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 18, 2014 8:52 am
Мнения: 460
Благодаря Веско. Ще пробвам и ще пиша.

Поздрави
Митко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2016 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Цитат:
Харди Зенит беше в разпродажба и се търгуваше за 200-250 паунда дълго време.За тази цена смятам,че няма конкуренция.Имам впечатление от 8',3-ти клас. <bravo
Веско


Че и на малко по ниска цена от 200..

Ако някой иска нещо наистина хубаво за суха муха, то 8.6 4 клас е един наистина добър избор!

Изображение

Изображение

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов