Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Дайва Лохмор
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Здравейте момци!! Днеска, както си търча из града по задачки ми звъни же се ме-то и насреща Тео от Стара Загора :D :D ...От дума на дума стигнахме до макарите и той ми подхвърли да мина през магазина на Ивайло Христов / Мавер - срещу Пирогов / и да видя въпросната макара, още повече, че имали сериозно 50% намаление....Бях на две спирки от там и немедленно се метнах на трамвай желание :lol: / петицата /. Оказа се, че в магазина е почнал работа сина на една комшийка - много запалена рибарка - предполагам, че повечето от софиянците познават кака Бойка от магазинчето на Окръжна болница!! Та попъбрихме си с Ники и фърлих едно бързо очо на макарето...И така, впечатления - интересно направено, алуминият му е покрит със ситнозърнесто тъмносиво покритие, имитиращо магнезий, гордо носи надпис мейд ин Чайна, аванса, разбира се, е клик енд паул, поне единственото нещо, което ме издразни беше никелнолъскавата врътчица, дето настройва аванса...предполагам, че при по-грубчико отношение никела ще падне бързо, а и не е отлята добре като форма:? :?. Но за цената си от 45 лв. , а като сложите и 50% процента отстъпка...става доста интересно предложение!! Предлага се в два варианта - 3/4 и 5/6, по-тежката не я пипнах. Поздрави и иде Дядо Коледа.....знам че всички сте слушали много и трябва да получите подобаващи подаръци :lol: :lol: :lol: :lol:!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Бате Райко здраво. Дали има LA варианта
Изображение

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Док....друго гледах....не е това, дето си дал на снимката. Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 9:28 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 493
Местоположение: София
Какво да ви кажа?
Преди около две седмици в магазина на "Орозов" гледах последните модели мухарски макари на ДАМ. Много интересна макара, LA, от алуминий, с добра дискова спирачка. Моделът 3/4 беше малко над 120 гр., моделът 5/6 - малко над 130, а моделът 7/8 - още 10-тина грама отгоре. Изработката е много прецизна, само цветът е стряскаща комбинация от цикламено и черно. Цената на модела 5/6 е около 115лв. (по памет), на следващия модел е около 130лв. И понеже при "Орозов" винаги има по нещо .... ще го нарека необмислено, за да не ставам груб, в случая това е цената на най-лекия модел 3/4 - 230лв. ??? От магазина не можаха да ми обяснят защо цената е двойна, при положение, че моделите са еднакви и единствената им разлика е в капацитета и теглото. Ако не беше тази цена досега щях да съм се сдобил с една от най-леките макарички, но при това положение дори не съм си направил труда повече да посещавам този магазин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 06, 2007 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Ники, честит имен ден, както и на всички колеги, носещи това хубаво име!!!!!!!!!! Направо Радо да вземе да отвори един подфорум "мухарски абсурди", какво друго да кажа за описаната ситуация :lol: :lol: !! Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2007 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
:oops: :oops: :oops: , току що си осъвремених инфото, та бързам да поднасям извинения - макарата е на 20% отстъпка, а не на 50%, както написах първия път!! Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов