Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 12
Местоположение: град Софиа
За вчерашния празник (аз съм Благовест), бях изненадан приятно: Piam Concept 6,Wf-6-F Nymph 3M, 3X 4X 5X флурокарбонови, анатомично бърдуче за пърцуца и тем подобни :D :D :D Дай Боже всекиму подобни подаръци !!!

_________________
Рибари може да са много,но риболовци малко...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Бебо, здрасти и да ти е живо и здраво името!!!! Ето това са достойни за радост подаръци - и макарата и шнура са без забележки, както се казва!!! И сега ще се възползвам от променените правила за писане във форума, за което още веднъж благодаря на Радо :lol: :lol: :lol: и ще ви кажа, че Бент-аджий например имат по-интересни предложения по отношение на макарите от Алем-ци / отново изключвам Орозов, защото цените на Харди са убийствени /!!!! Още веднъж - със здраве да си ги ползваш Бебо!!!!!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 23, 2005 9:39 am
Мнения: 174
Местоположение: Стара Загора
Bate Raiko написа:
...Орозов, защото цените на Харди са убийствени /!!!!


Бате Райко почини си малко бе човек! Ти Орозов ги направи на пух и прах! :lol:
Аз за рекламата не знам, ама май за антиреклама правило трябва да вкараме! :lol: :lol: :lol:
Те хората освен Харди продават и Дам и Окума, а там си има доста добри предложения!

Остави ги да си починат, че жал ми стана! :lol: :lol: :lol:


Последна промяна T-to на Пон Мар 26, 2007 4:18 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Тео, зрасти!!! Мани майтапа, ама наистина напоследък започвам да се замислям сериозно, преди да напиша каквото и да било, свързано с Орозов, защото действително започва да звучи едва ли не като на лична основа :oops: :oops: :oops: . За ДАМ си напълно прав - скоро даже препоръчах на Владо / Дамянов / тяхната черна макаричка - не и знам модела, но е грамотно направена!! Нещо не съм очарован от Окумите, двата модела на Тика са ми по-симпатични!! Тържествено обявявам, че спирам с критиката към Орозов :lol: :lol: , не че има някакво значение де.... Радвам се, че те "чувам" и очаквам някой горещ репортаж от вашите бойни полета!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 2:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:13 pm
Мнения: 309
Местоположение: СОФИЯ
Бате Райко за тази какво ще кажеш?Видях я на живо.Много е добра за парите си!http://www.sageflyfish.com/default.asp?p=80#item0


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Флайко, здрасти!!! От известно време наблюдавам тази макара в Ибей / доста се търгува /, но честно казано съм с известни резерви - на тебе като тежкоатлет :lol: :lol: :lol: тежината от 5 и не знам колко унции за модела 3/4 клас може и да не ти направи впечатление, но ние от леката атлетика не сме свикнали с таквиз тежини!!!!! Майтапа настрана - вероятно е добра макара, но все пак при наличието на серията 3000 качествата и поне за мен избледняват - то си проличава и по цените им де :cry: :cry: :cry:. Но за човек, който държи на марката, тази серия е решение, без да е необходимо да си залага сватбената халка :lol: :lol: :lol: !! Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 4:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:13 pm
Мнения: 309
Местоположение: СОФИЯ
Ееее Бате Райко,говорим за евтини макари.Иначе сам си противоречиш.Явно има какво да се види от серията Сейдж при Алемците. :D :D Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 4:30 pm
Мнения: 237
Местоположение: Varna
Здравейте пичове,
абе Райко, не схванах кое по точно е убииствено в цените на Харди..цените на Орозов или по принцип цените на Харди, мое мнение ..а и то се вижда че цените на това което е внесено у нас от тази марка е на безпрецедентно ниски цени...общо взето няма такива цени никаде...!! да давам ли примери или..?!
би ли пояснил..!?

_________________
наслука на другарите Мухари..!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Борка здрасти!!! Терминът безпрецедентно ниски цени има доста измерения в зависимост от гледната точка на наблюдателя :D :D . Във всички случаи от моята гледна точка суми от по 300 и нагоре лева за макара са убийствени, по същия начин гледам и на цените на пръчките на Харди, затова, както многократно съм заявявал, не познавам като цяло марката и не се ограмотявам съвсем умишлено за същата!!! Поздрави!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
...

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Последна промяна D-r Misho на Нед Юни 24, 2007 12:03 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2007 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:13 pm
Мнения: 309
Местоположение: СОФИЯ
Цената докторе още не е ясна.Макарата я видях когато един човек дойде с нея в магазина на Алем,да си купува шнур, точно този модел за който питаш.Беше си я купил от Щатите.Тежеше 155гр.Предполагам че скоро ще я внесат и у нас.Предполагам, че вносителите ще ти дадат по-ясен отговор.Иначе, като изработка ми хареса.Няма луфтове и авасът е много-добър.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 27, 2007 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 26, 2004 12:14 pm
Мнения: 495
Местоположение: SOFIA
Борислав написа:
Здравейте пичове,
абе Райко, не схванах кое по точно е убииствено в цените на Харди..цените на Орозов или по принцип цените на Харди, мое мнение ..а и то се вижда че цените на това което е внесено у нас от тази марка е на безпрецедентно ниски цени...общо взето няма такива цени никаде...!! да давам ли примери или..?!
би ли пояснил..!?


Това в така даже аз като си купих Грейса с поръчка го взех с 70-80 лв по скъп !

Тоест Орозовските цени са Доста добри.
Което е така е така.

_________________
Рибата на аватара ми е колаж - 65 см 3+ кг.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 27, 2007 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Здравейте муари!!! Винаги, когато говоря за Орозов, имам предвид търговското му поведение във връзка с предлаганата от него марка Харди, в този смисъл вероятно цените на останалите марки са добри, може би дори и цените на Харди, които той дава са добри!!
Но тъй като съм си "революционер" по душа :lol: , не возприемам по принцип елитарността, "лъхаща" от марката и нейната цена!! Никой и нищо не е в състояние да ме убеди в ползваните иновации и предполагаемите преимущества на един Ейнджъл, че да дам 1036 долара, при това сметнати на курс 1.50лв. или 1554 лв. - справка - сайта. Ако разполагам с тази сума, бъдете сигурни, че ще бъдат оползотворени в много по-манияшка пръчка от топ предложението на Харди за България. Но...всеки с предпочитанията си и разбиранията си за такъмите :lol: :lol: !! Поздрави на всички!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2007 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Бате Райко,
Не се горещи. \:D/ Какви са тия изрази"маниашка"марка и високи цени?!От както те познавам/не лично/като френд ти направи такива завои в развитието си,че терминът "Маниашки въдици" стана синоним на твоите нови придобивки.За което те приветствам най-приятелски!!! :D Не съм смятал колко струват новите ти "убавкини",пък и не е важно.Важното е,че им се кефиш и радваш и нас.Затова си позволявам един приятелски съвет: Не се заричай,че няма да си вземаш някво Харди от Орозов. \:D/ Точно на тази марка неговите цени са конкурентни.И моля ти се стига с тия Тики-някак си не подхождат на сопите ти.
Бъди здрав и все така интересен събеседник,че то във Форума доста свесни хора се отдръпнаха...
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2007 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Веско каза:

" Не се заричай,че няма да си вземаш някво Харди от Орозов. \:D/ Точно на тази марка неговите цени са конкурентни"

Веско, здрасти, драго ми е да те "чуя"!!! Казах и в предишния си пост, че може би Орозов дава добри цени на Харди, нооо..........това, че не се образовам за марката, не означава, че не знам туй-онуй за нея :wink: :wink: . Та в този смисъл може би бих се обзавел с една Харди Суверен Троут, Смъглър ДеЛукс, Ултралайт или "стъкления" Перфекшън....но отчитайки обстоятелстото, че са стари класики на Харди, с изключение на стъклото, при всички положения ще се размина с Орозов :lol: :lol: :lol: !! Пак ви казвам - нямам нищо против човека, даже почти всичко от предмухарският ми период беше от него!!! За макарите нямам думи....., признавам, че има невероятни неща, ама пустите пръчки са ми тръпката и туй то!!! Пу, пу, да не чуе дявола - стига вече оттеглили се колеги, че ставаме за резил :? :-s :lol: !!! Поздрави на всички муари!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов