Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Мунчакис каза:

"Напоследък оставам с впечатление, че годни са само скъпите неща..."

Това си е живата истина товарищь Мурджеев, инак как ще ни пият кръвчицата тия изедници, ако не ни успиват бре :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !! Поздрави молодци!!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 8:48 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 6:03 pm
Мнения: 78
Местоположение: София
vesko написа:
И как да пробвам на вода въпросния шнур като стана ясно,че в България има само един ВФ4 и то в София?!?


Здрасти Веско!
Да се беше обадил да попиташ дали нямаме случайно някой и друг шнур за тестове преди да предполагаш, но както и да е. Интересно като си го вземеш от ибей /примерно/ как ще го тестваш :roll: На каквото е могъл Наско е откликнал, но за нещата, на които не е успял да го направи е ставал винаги ГОЛЯМ въпрос. Но нищо, важното е да се негодува.... Как може да се критикува нещо, за което не си сигурен, че е истина, Аз поне не мога да разбера?!

Поздрави!

Генади


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Гена,сори цитирам теб/ти писа,че има само ВФ4 \:D/ /Щом казваш,че имате шнурове за тестване,ами веднага съм за.Как ще стане това ти кажи.Колкото да Ибейката,аз не съм си купил нищо още от там.Нищо ,че се регистрирах скоро,знае ли човек???А колкото до реакцията на Наско относно мои поръчки и запитвания :oops: :oops: :oops: .По-добре да замълчим щото такива оферти ми даде,че....Но както казах по-добре -тишина.И да не говорим редно ли е след като си платил капаро и цената е уговорена тя да бъде променена нагоре щото...Така,че не ме упреквай без да си в час!
Веско
П.С.Аз не съм рекламно лице на Харди в България,а само един обикновен фен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:37 pm
Мнения: 1768
Местоположение: София
Док, "Профешънъл"-серията е наследник на "Сюприйм", шнуровете на Лефти са Сюприйм-и,със по-добро качество на ПВЦ-то на покритието.Това е идеалният баланс-цена-качество.По-евтини от Мастъритата,но осигуряващи необходимото за риболов."Супра"е наследника на "Ултра -4".Нямам никакви впечатления от новите шнурове,сори..

_________________
FORTUNA NON PENIS,CON MANUS RECIPE...
-Щастието не е х**,да го задържиш с ръка...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 11:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 6:03 pm
Мнения: 78
Местоположение: София
vesko написа:
Гена,сори цитирам теб/ти писа,че има само ВФ4


Май беше Данчо, ама хайде да не издребняваме \:D/ Доколкото си спомням написах една фраза с червени букви 8) За ибей говорех примерно - имах предвид където и да е по интернет :wink:

Съжалявам, че си недоволен от каквото и да било, винаги си получавал подобаващо обслужване и отношение!

Поздрави![/b]


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Данчо Савов написа:
Док, "Профешънъл"-серията е наследник на "Сюприйм", шнуровете на Лефти са Сюприйм-и,със по-добро качество на ПВЦ-то на покритието.Това е идеалният баланс-цена-качество.По-евтини от Мастъритата,но осигуряващи необходимото за риболов."Супра"е наследника на "Ултра -4".Нямам никакви впечатления от новите шнурове,сори..


Това къде го пише - има ли някъде написано от производителя или това е техен рекламен трик защото "специалния" тапер на чичко Лефти се оказва едно към едно с посочения от мен по-нов шнур.

Живо ме интересува истината.
Както и за много други неща които тук се загатват под сурдинка.
----------------
Гена, ще има ли някакви намаления на шнуровете които са от старото производство на 3М, т.е. модели спрени от каталога им за 2009 година?

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 9:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:37 pm
Мнения: 1768
Местоположение: София
Пише го на първа страница на каталога им за 2006-7 година: "Произведени със подобрена сърцевина,годна за всякякви метео условия,и специален 3М лубрикант ВГРАДЕН в обвивката,за по добро плъзгане. Стр.11."
Хвърлял съм лично със Лефти,5 клас,ВФ.Доволен съм, изглежда ми даже малко- по къса тежката част/със по резки преходи/ от Ултра 4.
Хвърлял съм с него на езеро.Цвета му е особен, но е достатъчно ясно видим при всякакви условия.
Сега доволен ли си :?: Какво друго се "говори под сурдинка",да може да го разнищим веднага :?:
Поздрави \:D/ \:D/ :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:

_________________
FORTUNA NON PENIS,CON MANUS RECIPE...
-Щастието не е х**,да го задържиш с ръка...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Данчо Савов написа:
Хвърлял съм лично със Лефти,5 клас,ВФ.Доволен съм, изглежда ми даже малко- по къса тежката част/със по резки преходи/ от Ултра 4.
Хвърлял съм с него на езеро.Цвета му е особен, но е достатъчно ясно видим при всякакви условия.


Това стига, благодаря!

Другото са общи приказки, сърцевини лубриканти и т.н. на всяка рекламна брошура го пише за всеки шнур - дори и за най-бюджетните от по 15 долара (концепт).
Как му е паметта сравнен със сюприйма примерно?

Поздрави Данчо.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 5:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Гена здравей,
Мисля,че изпадаме във глупав диалог.Кой, какво и кога-няма смисъл да ровим в минали неща.Всеки търговец има право да определя ценовата си политика както намери за добре.Ако е добра и за двете страни-О.К.Ако ли не-пазара сам ще регулира нещата.Вярно е,че съм получавал добро обслужване,но не бях ли добър клиент?Нещата винаги имат две страни и няма смисъл да се сърдим и да си разваляме добрите отношения.Това,че в момента съм си купил нещо отвън,а не през Бент не е правило.Всичко зависи от условията към момента.Не вярвам,че има човек,който да не търси най-добрата оферта/без да изпадаме в крайностти/ Както и да е,за мен спорът е приключен.
Със здраве!
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 5:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:37 pm
Мнения: 1768
Местоположение: София
..Като памет е същия,леко върви през водачите.Аз го метках със "Байрона ",дет`го продадох..
Лубриканти си трябват и за една друга дейност.. \:D/ \:D/
Поздрави :D :D :D

_________________
FORTUNA NON PENIS,CON MANUS RECIPE...
-Щастието не е х**,да го задържиш с ръка...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 8:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 6:03 pm
Мнения: 78
Местоположение: София
D-r Misho написа:
Гена, ще има ли някакви намаления на шнуровете които са от старото производство на 3М, т.е. модели спрени от каталога им за 2009 година?

Засега НЕ !

vesko написа:
Както и да е,за мен спорът е приключен.
Със здраве!

Да, за мен също :D Още повече, че не искам вече да споря с когото и да било, за каквото и да било :wink:

Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2009 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
genadios написа:
D-r Misho написа:
Гена, ще има ли някакви намаления на шнуровете които са от старото производство на 3М, т.е. модели спрени от каталога им за 2009 година?

Засега НЕ !


Благодаря за очаквания отговор, но не крия че се надявах скришно на изненада :D

Поздрави.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 26, 2009 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
Жалко че се е поразмила темата,идеята за статистика е страхотна ,точно сега търся пи-тежичък ДТ3.Той в магазина може да се продава като ДТ6...ама като никой не знае...Ако има по- голяма база с данни за шнуровете на пазара в момента,би се пазарувало лесно,даже он-лайн.Поздрави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов