Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 05, 2009 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Здравейте,
Ако все още спите спокойно, да ви кажа: Вчера се обурудвах с чисто нов шнур на половин цена. Ако някой го интересува в магазина на Алем (София, ул. Денкоглу) има намаление на някой неща на 50%. На такова намаление имаше шнурове на Шекспир, Кортланд и Сейдж в различни модели и класове..
Мухарките на такава цена почти са свършили :?
Ако някой е решил, по-добре да не чака коледа щото като гледам и това ще свърши :D

Мисля, че тук е мястото да вметна, че за да си купи човек нещо ново и квалитетно, понякога става и с малко пари.. Изображение

Поздрави
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
И до Хасково стигна тази информация.
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 7:51 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 493
Местоположение: София
Информацията е малко старичка - някои от шнуровете са на половин цена вече месеци. И си заслужават!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 12, 2009 8:55 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 11:21 am
Мнения: 1401
Местоположение: България
Ачка, добро утро! :D :D :D
Ти и началника, не бяхте ли отказали да пазарувате от Алем? :D :D :D :D :D
Обаче, както е казал Бай Ганьо"
"Като има килипир, и бай ти Ганьо знае да обича"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Поздрави!

_________________
Ваксево-Говежда Флай Фишинг Тийм - най-невероятните КАПУТИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 12, 2009 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Ivan VP написа:
Ачка, добро утро! :D :D :D
Ти и началника, не бяхте ли отказали да пазарувате от Алем? :D :D :D :D :D
Обаче, както е казал Бай Ганьо"
"Като има килипир, и бай ти Ганьо знае да обича"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Поздрави!

Добро утро Пигов,
нямам спомен да съм казвал, че няма да пазарувам от Алем?
Ако ми припомниш ще ти бъда благодарен иначе ще си помисля, че пак говориш през главата си... някак тенденциозно!

Но пък ако държиш, мога да ти кажа от къде вече няма да пазарувам и защо. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Поздрави
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 12, 2009 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Николай Енчев написа:
Информацията е малко старичка - някои от шнуровете са на половин цена вече месеци. И си заслужават!

Здрасти Ники,
може би бях един от първите които разбраха за намалението. Оттогава насам се възползвах на няколко пъти, но понеже знам, че всеки се оглежда за нещо по-евтинко и добро, а нещата там така си стоят, та за това рекох...

Жив и здрав
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 12, 2009 12:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 493
Местоположение: София
И аз се възползвах отдавна. Затова и писах, че нещата си заслужават - все още има какво да се намери на повече от добра цена.
Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 12, 2009 10:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 11:21 am
Мнения: 1401
Местоположение: България
Нека има повече усмивки, отколкото нападки из форумите!
Цитат:
Бай Ганьо в мухарските среди
Практическо приложение на доказателството, че всеки може да си купи мухарка, независимо от ценовия клас

С малко напън до червено и резка знойна подпръцка, може и някое мухарско “ламборгини” да се измисли. За нещастие, кредит “скъпа въдица” още не е пуснат. Или поне докато ги даваха, някой запотен банков служител не се е сетил да го предложи на началството. Вероятно е мислил повече рецепти за зимнини с червена камба и кервиз от родния далечен край. Та малко критичен анализ в напълно трезво състояние. Няколко размишления за риболова с муха и шнур, без да се коментират класически тактически схеми с дузина нимфи от едната фаланга, та през блога и форума. Едно скрибуцане на клавишите от клавитурата в чест на “онази” или тази имитация на инсект. Плод на неспокоен сън и перманента тревога. Както се пита:

Може ли Бай Ганьо да плува?

Може, може. Може и мухарка да си купи. Какво толкова! След препилено голфче ГТИ, ефирно телефонче, снобско костюмче “секонд” хенд, Бай Ганьо вече си закупи и мухарка! Сбогом на останалите такъми. Бай Ганьо знае как да купува! Евтино и този път с покупка, осъществена извън мола. И още от първия път . Директно попадение в мухарските среди. Мухарските среди е също интересно понятие. Може да се тълкува като все още незаетото пространство на новостроящата се клиника за мухопогубените с любов!

Или някакъв междинен кръг от рибешкия ад, където маломерни пъстървички и клянчета се пушат на микровеле в живо състояние. Е, има и други интерпретации в посока на световните рекорди и наградите Драми – музикалният еквивалент на мухарските награди. Раздават се за лични комплекси, придобити още в съсвсем ранна детска възраст.

Та, ако продължим, май ще изпуснем най-важното след тази апокалиптична картина. А то е, че естествената еволюция е повлияна от значението на риболова – демек очаквайте Хомо сапиенс да бъде ъпгрейднат в Хомо мухарикус /тук се очаква да се появи трета ръка #5 с монтиран подходящ шнур/.

Да, значението му е много по важно от телевизията, киното, вестниците, съпружеските тревоги, кризата /и тази на средната възраст/, глиганския грип, употребата на силикона за импланти, футбола, новия Голф ГТИ и какво ли още не. Да риболовът е като диагноза.

Болен от риболов! И както в любовната работа има драма, така и тук драмата е на ниво. И то не може да е по друг начин, след като Бай Ганьо, освен че предрежда по светофарите, бута се по улиците, спелва шаблонни фразички от това или онова предаване и какво ли още не, а най-вече крещи, експлоатирайки всички съвременни начини за изява с мощни крясъци. Ганьоооооооо съм! Тук съм , дойдоххххх...... Не ме ли виждате, ааа!!!

Вече е въоръжен с мухарка. Ще даде компетентно съветче тук и там. Каква трябва да бъде, как и т.н. Кой Бай Ганьо не знае как се купува?
Хайде бре! Ма, сега да ви каже той! Ганя не пропуска възможност за изява. Тук ще покаже снимки: Я, какви ги лови там и ще разпере ръчички. Той си е от там. Това всички много добре го знаем.

Но Бай Ганьо, освен че може да плува, си купил и мухарка. Но вече не е същият Ганьо, не е оригиналният емблематичен екзепляр. За жалост, той се презаписва като евтино китайско USB, а качеството на записа зависи от източника на информация на порта.

Сори, но по-добре да се спори с оригинален Бай Ганьо, отколкото с радиото.

Поздрави!

_________________
Ваксево-Говежда Флай Фишинг Тийм - най-невероятните КАПУТИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 9:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Здрасти Пигов,
Пак ще се повторя, даже с усмивка :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ангел-Ачо написа:
Ivan VP написа:
Ачка, добро утро! :D :D :D
Ти и началника, не бяхте ли отказали да пазарувате от Алем? :D :D :D :D :D
Обаче, както е казал Бай Ганьо"
"Като има килипир, и бай ти Ганьо знае да обича"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Поздрави!

Добро утро Пигов,
нямам спомен да съм казвал, че няма да пазарувам от Алем?
Ако ми припомниш ще ти бъда благодарен иначе ще си помисля, че пак говориш през главата си... някак тенденциозно!


Но пък ако държиш, мога да ти кажа от къде вече няма да пазарувам и защо. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Поздрави
А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 3:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 11:21 am
Мнения: 1401
Местоположение: България
Ачо, и с усмивка и без се повтаряй колкото искаш. Поемем ангажимент, още на първта ни среща да ти обясня, кое и как смятам.
Понеже, гледам, че реагираш малко пионерската. Демек, да не ти опонирам във форума - понеже имам различно мнение. Ако имаш нещо да казваш за моята дейност, чувствай се свободен. Но мисля, че и с подарък и с отстъпка си си тръгвал и в трите пъти, когато си пазарувал от мен. Ако питаш за тенденцията - няма такава. Но както ти казах, аз преустановявам спора.
Поздрави!/ с двойна усмивка/

_________________
Ваксево-Говежда Флай Фишинг Тийм - най-невероятните КАПУТИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:59 am
Мнения: 720
Местоположение: София - Монтана
Пигов, тук става въпрос, че ми преписваш изказвания които не съм правил...
А за Алем, винаги съм бил добре посрещнат в магазина им и доста пъти съм пазарувал там с отстъпка. Пазарувал съм оттам и пак бих отишъл. Затова да ми преписваш, че съм казал, че от Алем вече няма да пазарувам, честно да ти кажа: струва ми се интригантско..

Поздрави
А.

п.п. Повече от три пъти съм пазарувал, но това не е важно. Повече има значение с какво впечатление оставам след това.
А за подаръците и отстъпките има какво да кажа, но понеже си е мое мнение и като такова ще си го запазя, освен ако толкова държиш..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов