Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 03, 2011 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Жоро Стоянов написа:
Така е , Краси , знам! Онзи ден с теб го коментирахме това май в кръчмето :wink: Ама аз казвам какво се случи последния път, когато избрах безплатната услуга! Като се стигне до плащане, те нали питат как искаш да ти бъде доставена стоката ( юпс-10 евра, безплатно - полските пощи)! Цъкнах на безплатната доставка и оттам вече не ги знам как са я изпращали, по кой , кво , що....! Не получих номер на товарителница, като другите пъти, само ме известиха, че е изпратена стоката! На 5тия ден беше дошла в Пловдив, само че вместо да ми я доставят на адреса, минала няк`ва жена от пощите и ми оставила бележка в пощата(аз тая поща не съм я отварял никога :shock: ) Не са ми звъняли, нито оп юпс , нито от български пощи , нито са я носили на адрес! Само бележка , да мина да си я взема от пощенския клон! И тъй като аз не си проверявам пощата , чаках още 5 дни, след което писах на Таймен, че не е дошла стоката! След 30 мин. получих мейл, в който една жена ми съобщаваше номерът на пратката и кога е изпратена! Пишеше да се свържа с пощенския клон в квартала за инфо и ми казваше да ги известя за развитието на случая :) Тогава чак ми хрумна да си отворя пощата и оттам всичко е ясно!
Поздрави :D :wink:
П.С. Таймен са наистина коректен търговец! Получих няколко мейла след този случай, за да ме питат , как е минало всичко, пратката доставена ли е и т.н.
Чак и коледна честитка получих(както впрочем и от 3 други сайта за риболовни принадлежности! \:D/ )


Така е, прав си. In-time, UPS, все едни галоши :) Имал съм и аз случай в който бяхме напоръчвали неща за много евра, дошли до блока ми, звъннали, нямало ме, на пейката седяла една комшийка, питала кво-що и те: "Ами да я оставим на вас, щом се познавате". Вечерта жената ми я носи у нас. Питам, ами ако е някой злонамерен?! :shock:
На другия ден на Кукленско шосе движението беше спряло като се развилнях. Оттогава нямам грижи ;) Shock the system важи на всякъде, по всяко време :) Дори си спомням, че точно за тази пратка нямах номер товарителница на UPS. Но това са изключение, правилото е описано по-горе, ако колегите, които тепърва поръчват имат въпроси нека се съобразяват с него.
Като стана въпрос за кръчмата, ела да пием по една-две..докъм три-четири-пет бири в сряда :)

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 03, 2011 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 3:37 pm
Мнения: 564
Мерси!И другото,което искам да сравня с други търговци е това 50+ евро с "фрии шипинг" ,за една стока над тади цена ли е или и при различни артикули чийто сбор я надвишава?

_________________
LA VITA E BELLA


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 03, 2011 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
vanio написа:
Мерси!И другото,което искам да сравня с други търговци е това 50+ евро с "фрии шипинг" ,за една стока над тади цена ли е или и при различни артикули чийто сбор я надвишава?

Общо 50 евра да е поръчката, независимо от броя на артикулите, при над сто евра дават и шапка от много хубав микрофибър като бонус. :wink:

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 03, 2011 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 3:37 pm
Мнения: 564
Мерси,Док!!Вместо шапка ако даваха по някоя от твоите заешки нимфи щеше да е още по-добре 8)

_________________
LA VITA E BELLA


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 03, 2011 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
vanio написа:
Мерси,Док!!Вместо шапка ако даваха по някоя от твоите заешки нимфи щеше да е още по-добре 8)


На док нимфите са бонус за над 1К EUR обща стойност на фактурата....без ДДС \:D/

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Обувки от Taimen
МнениеПубликувано на: Сря Яну 05, 2011 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 05, 2011 12:36 pm
Мнения: 1
Местоположение: Благоевград
Здравейте колеги, Честита Новата 2011, нека да е здрава, щастлива и уловиста. Моля ползвателите на обувки от Taimen за мнение относно моделите от 58 евра. Оборудвам се за мухарски риболов и вече имам гащеризон на който чорапа е 13-14 USA ,а аз нося обувки номер 44.5.
Бихте ли ме посъветвали за избор на номер от обувките на Taimen.
Благодаря ви предварително.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 05, 2011 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 9:28 pm
Мнения: 635
Местоположение: Пловдив
Здрасти, колега! Значи аз нося 43.5 и си взех 11 номер от номерацията на Таймен! Заспаха ми! Седи доста плътно, нито хлопа, нито ми стяга! Бих ти препоръчал номер 12 , но виж, потърси , ако можеш пробвай някъде :wink:
Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 05, 2011 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 2:56 pm
Мнения: 646
Ако наистина имаш възможност да пробваш,най добре.Най-важното нещо са обувките.Трябва да са много точен размер.Нито да стягат,нито да ти преплъзват,защото заминава неопреновия чорап!Но на Таймен да бъде,защото ,моите примерно са на Guideline.Нося 42,а взех след проба 11 номер.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 06, 2011 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 10:15 am
Мнения: 201
Местоположение: София
http://www.taimen.com/mt/conditions.php

Наистина е най-добре да се купуват обувките след мерене, но ако няма друг начин, обуй гащиризона, а после в обувки на които има номерация на вътрешната страна на езика.
После сверяваш с втората табица от линка и поръчваш. И стискаш палци!

Успех

_________________
Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве!
Дж. Кришнамурти


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов