Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 22, 2010 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Чекай, чекай, че нещо опустих нишката на повествованието :wink: :wink: !! Аз лично нямам / и никога не съм имал / ПейПал, ма по бляди спомени там нямаше статус на стоковата поръчка, а само статус на паричната транзакция - нареждане на парите - приемане на парите....Това "сент" в сайта на продавача ли го гледаш :roll: :roll: ! Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 22, 2010 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Bate Raiko написа:
Чекай, чекай, че нещо опустих нишката на повествованието :wink: :wink: !! Аз лично нямам / и никога не съм имал / ПейПал, ма по бляди спомени там нямаше статус на стоковата поръчка, а само статус на паричната транзакция - нареждане на парите - приемане на парите....Това "сент" в сайта на продавача ли го гледаш :roll: :roll: ! Поздрави!!


Да, в сайта им. Оттам ми пратиха и мейл, че потвърждават изпращането.
А иначе си гледам интернет банкирането, втори ден откакто казват, че са пратили стоката няма чардж...

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 22, 2010 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Предполагам, че всичко ще бъде наред....все пак е добре, че си им обърнал внимание. Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 04, 2010 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Относно комплекта..както повечето разбрахте, още щом ми пристигна го пуснах да се продава.
В една тема док. Мишо ама наистина беше предупредил да се мери много добре! Аз малко завиших нещaта и ето ти резултата, купи го колега, доста по-едър от мен.
По-важно е обувките, значи..той стандартно си ности 44,5-45. Аз поръчах 12-ки, които отговарят на този номер. С неопреновия чорам му паснаха точно! Това ме навежда на мисълта, че май от тези обувки би трябвало да се поръчва кой какъвто номер си носи, аз нося 43, по техни таблици това е 10-ки.
Сега като поръчам новият комплект ще си проличи :) Не го ли обявя, значи ми е тамън :D

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 04, 2010 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 4:27 pm
Мнения: 1671
По принцип номерата при обувките за газене са предвидени точно обувката да се иползва с неопренов чорап. Изключения знам, че има при Коркерс но там изрично пише на сайта да се поръчва 1-2 номера по големи от номера който носите.

_________________
The grass was greener, The light was brighter, The taste was sweeter, The nights of wonder, With friends surrounded, The dawn mist glowing, The water flowing, The endless river. Forever and ever.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 05, 2010 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
КрасиПловдив написа:
... По-важно е обувките, значи..той стандартно си ности 44,5-45. Аз поръчах 12-ки, които отговарят на този номер. С неопреновия чорам му паснаха точно! ...


Така е, Драго го е казал.

На сайта на таймен за чепиците са дали две таблички, в ляво с нормален р-р и в дясно препоръчителния р-р чепици за газене съответно.

Аз съм с 44 номер нормална обувка и до сега съм ползвал обувки за газене ходжман и симс, все 12 номер, и нямам проблем.


Новите Краси ще паснат точно :D

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Додахааа :)
Вчера, докато съм се опитвал да продам колица на клета душица UPS звъннали на вратата ама с тва си останали. Лепнали едно известие ако бъда така добър да мръдна към офиса им да си получа пратката и изчезнали!
Това добре, щото предния път "по случайност" попаднали на една съседка пенсионерка от входа ни, та тя им казала "Аз го познавам" и те хоп, дали и да ми го предаде :roll:
Та днес, въпреки новата снежна покривка и `сичко останало прао там!
Първото нещо беше да вдигна лек скандалец заради препредаването на пакета от миналия път...после се усмихнах свойски и очарователно запитах "А сега г-жо бихте ли ми дали новата пратка, ако обичате разбира се се извинявам, че не водя комшийката с мен" :lol:
Сверка с Л.К. и така.
Едвам дочаках да се прибера от работа, влизам у нас...хвърлях чанти, лап-топи и скачакм у гащиризону! О, май гад(о боже мой-б.пр.) нема такъв пирфектен размер :) Бам у обувки, факин сейм пиниз(същата работа-б.пр.) :lol:
Па с новия елек на Вега как паснаха тонално нещата..маникена на маалата :)
Много се кефя!
Тепърва ще си анализирам и качествата на покупката ама, хора...за тия кинти просто нека кво!
Сега остава да нагазим у река, пълна с кефали, пъстърви..липани..щуки, кустури и косатки ку щеш и те така :)
Поздрави на сички! Вънка нек` си вали, мен така ми е добре! :)

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Снимка на манекена!!! \:D/
Със много здраве и мерак да си ги носиш!
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Снимка ще има ама в бойна обстановка..
Някак си не ми се принизява такава флайфишинг-актова фотография със щтракане срещу огледало :)
Майтапа настрана ама някой хора си мислеха, че комплекта е кенеф, след като веднага след доставката го обявих за продажба. Не вярваха, че ще си поръчвам друг заради грешен размер. Е, понякога и безгрешните грешат \:D/

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 6:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Айде хаирлия да е новия комплект!!!! Много безаварийно газене из водите български, дай Боже, и чужди!!!! Поздрави!!!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Честито Краси. Вярвам, че комплекта е хубав, още по-добре че е по мярка вече.
Като се оправи времето дай инфо за дишането на гащите във вода защото с цената си тези гащеризони от таймен са една алтернатива на бедния наш пазар.

Поздрав.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 22, 2010 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Ето че дойде време за тест на покупката. Първите ми впечатления са отлични! Удобни обувки, лек и удобен гащиризон. Времето по време на риболова беше доста слънчево и топло. След едночасов риболов резулата - диша си добре, не ме беше спарил никак. Само леееко такова спарване имаше заради неопреновия чорап, но пък аз под него бях с дебел хавлиен, което значи че е нормално!
Тестовете ще продължат и по-топли дни, но ако някой в момента обмисля покупка няма да сбърка!! За тази цена е просто пИрфектен!

_________________
Мухарски Клуб "МАЙНА ФЛАЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 07, 2011 6:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 10:47 pm
Мнения: 59
КрасиПловдив написа:
...
Тестовете ще продължат и по-топли дни, но ако някой в момента обмисля покупка няма да сбърка!! За тази цена е просто пИрфектен!


Краси, би ли споделил или потвърдил впечатленията от комплекта след по-дългата му употреба. Текущият ми протече и се замислям за покупка от Таймен.
Благодарности предварително.

_________________
"I GONE FISHING ... I KNOW NOTHING ABOUT FISHING, BUT JUST WATCH ME GO..." Chris Rea - Gone Fishing
Форумният пост е като полата на жената - трябва да е достатъчно дълъг за да "покрива" темата, но и премерено къс за да поддържа интереса.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 8:31 pm
Мнения: 787
Местоположение: Русе
С якетата им е същя проблема.Поръчах си миналата седмица.Аз отпуснах малко ,те отпуснали малко и колегата Митко си има ново тайменско яке,аз поръчвам по малък номер :).

_________________
Вместо да се жениш-намери жена която мразиш и купи апартамент.....същото е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 10, 2011 7:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 7:45 am
Мнения: 507
Пирате, скачай в музиката. Много коментари се изкоментариха относно тази екипировка. Да, скъпото определено има своите достойнства. Всеки сам преценя възможностите си. Добре дишащият гащиризон и удобните обувки са 90% от цялостната подготовка за излета според мен.
За тези пари комплекта определено си заслужава.
Един съвет ако ще купуваш филцови подметки - от кутията направо при обущар да им удари един шев за още по-голяма издържливост.
Поздрави!

п.п. ако те интересува още нещо, само питай! :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов