Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: diamondback classic trout
МнениеПубликувано на: Сря Яну 09, 2013 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Кънчо, хаирлия да е, честито.
Някъде бех чел, че сивкавите кротали са с двойни означения за клас, например, 5/6, но дали това не беше за триснадковите. Както и да е, каквото пише на бланката това е, знаели се какво са правили едно време. Предполагам да е типично мощна въпреки финият изглед, прогресивна и тежковръха.
Като направиш проби кажи как е в действителност.
Поздрав!

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: diamondback classic trout
МнениеПубликувано на: Сря Яну 09, 2013 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2008 3:18 pm
Мнения: 211
Местоположение: В.Търново
D-r Misho написа:
Някъде бех чел, че сивкавите кротали са с двойни означения за клас, например, 5/6

Така е , на картончето си пише 5-6 ,но чиляка каза че е чиста 5-ца.
Той в сайта си е го е написал че е обрал каквото има от фабриката която са закрили.
Размахах я в офиса и определено си прав за строя.
Прогресивен с приятна крива на огъване.

_________________
Понякога начинът за да направим крачка напред, е да се върнем назад.
Хари Бриско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: diamondback classic trout
МнениеПубликувано на: Сря Яну 09, 2013 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
И мойта е така, мята 4-5, че и 6, нищо че пише 5. И така подлъгва с финната бланка и тънките шпиготи...а в същност е много здрава гега. Заради шпиготите е невероятен кеф усета в дръжката кат закачиш нещо по-борбено в някой бързей. <:saglsasie
Радвам се, че успя да намериш такава знаменателна антика,и предполагам каква красота ще сътвориш.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: diamondback classic trout
МнениеПубликувано на: Сря Яну 09, 2013 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Ето това са добри новини от фронта, ако продължим с ползването на военната терминология темата за Цирка-та \:D/ !!
Кънчо, една от малкото фирми, за които винаги ще твърдя нещо с висока степен на условност е именно Даймъндбек и ще ти разкажа сега защо :wink: ...Преди около две години се пусна един Даймъндбек Аерофлекс на търг, но без снимки и с описание, отговарящо на кръстосаната бланка. Тука е момента да уточня, че Аерофлекса е последната класна въдица на Даймъндбек, правена в Щатите,с кафеникави бланки, но БЕЗ оплетка, с тип овър бът снаждане и определено бърз строй....
Леко наперено драснах една питанка на селъра като какво точно продава и да не би да се е объркал нещо с описанието...Появилите се на следващия ден снимки ми спреха часовника / сега ме е яд, че не ги копирах да ги запазя някъде /....УНИКАЛНА наситено виненочервена бланка с кръстоска и шпиготна втулка, каквато и до ден днешен не съм видял повече :smt119 ....Чистосърдечно написах на човека, че явно имам още много да уча за Даймъндбек :wink: :wink: ...В интерес на истината и той бе попаднал на единични екземпляри около фабриката във Върмонт....Явно фирмата е експериментирала с много на брой лимитирани серии бланки и пръти....Та така.....Още веднъж - поздрави за придобивката, ако ме питаш лично мен - не я засилвай / между другото - поздравления за Кабуто-то /, тая бланка изпада все по-рядко нна вторичния пазар...Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: diamondback classic trout
МнениеПубликувано на: Сря Яну 09, 2013 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2008 3:18 pm
Мнения: 211
Местоположение: В.Търново
Никакво ''засилване'', нагласил съм и вече мястото в мухарската си душа :)

_________________
Понякога начинът за да направим крачка напред, е да се върнем назад.
Хари Бриско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов