Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2014 8:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:05 am
Мнения: 200
Местоположение: Велико Търново
Идеята е следната батка, Кънчо ми даде тонкин бамбук и аз се залових за делото. Нацепих надлъжно ленти, срязах ги и се получиха плочки 3/3см, които разпробих с 8мм. свредло, нанизах ги на шпилка и притистягайки ги от двата края и нагрявани, плочките се поизправиха. След изстиването им ги разделих, намазах с качествено лепило и същите отново бяха пристегнати за добро залепване. До тук всичко добре. Така залепени плочките са много здрави, стъпвам върху тях нямат мръдване. Вратвам ги на стругчето, едра после фина шкурка,ваксане с естествени магийки полиране и япончетата може и да ми завиждат. До тук все още е добре. Свалям цилиндърчето от шпилката, и тук вече стана ИНФАРКТНОТО. При оказване сила на огъване на 3-4 места цилиндъра се разлепи, причерня ми. Съвзех се от гръмотевицата дето ме удари, и наново подредих шайбичките върху алуминиева втулка/с външен д-р 8 мм./ с лепило, фиксиране на стругчето, врътване, леко оглаждане на получилите се ръбчета между разлепените шайби, и бамбуковият макародържач родно производство е готов. Та питам за дръпнатите какви ТТ дани имат, и вложена ли е втулка в отвора за монтаж на блатката. Поздрави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов