Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ангиста
МнениеПубликувано на: Пон Дек 28, 2015 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 15, 2014 12:35 pm
Мнения: 26
Местоположение: София
Здравейте.Вчера реших да се разходя до Гърция с няколко приятели плувкари и спинингисти.До обяд времето беше студено и ловихме риба на плувки,но после слънцето напече,температурата на слънце беше 15 градуса и навсякъде около реката летяха едни много малки мухички.Реших,че не мога да не извадя мухарката,а и ми омръзна да ловя морунажи на плувка и вързах едно черно бръмбърче тип джапанка.не обходих много и под един мост хванах няколко кленчета с размер около педя.Времето напредна и ме притиснаха да си ходим,а точно към четири часа кленовете станаха много активни и почти във всеки разлив и под всеки мост се виждаха как причакват храна,носена от течението.Много красива гледка,като се има предвид,че е почти нова година.Никога не съм вярвал,че по това време на годината е възможен риболов на клен на суха муха.Риба има много по реката,но има и много нашенци и македонци с поведение и манталитет,за който просто нямам думи.Не е случайно и това,че вече има табели по реката със забрани и норми за улов,написани на гръцки,македонски и български.Съжалявам само,че нямах време да слезна до струма,която в гръцката си част е страхотна за муха.Снимки има ,но не се справям с качването им,за което съжалявам.Поздрави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов