Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 24, 2006 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 2:26 am
Мнения: 506
Местоположение: софия
Пичове пишете ме и мен за състезанието:)

_________________
спининг риболов и мухарство


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 27, 2006 2:53 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Привет, пичове,

Мястото, върху което съм се спрял за наближаващото състезнаие, един колега от форума е описал в "Маршрути", в споделен от него риболовен излет, така:

Цитат:
По-надолу намерих един бавен участък. Отсрещния бряг беще много обрасъл и недостъпен, бавно течение, припек. Точно по средата на реката под едни рехави клони сигурно над десетина кефала стоят почти на повърхността, припичат се и чакат нещо да падне отгоре.



Очаквайте окончателната информация.

Останете със здраве!

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Сря Юни 28, 2006 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 12, 2005 7:49 pm
Мнения: 221
Местоположение: варна
Ади че имам нова пръчка да я сефтасам че ми е дерт.И след курса на Док меналата седмица в Бяла съм навързал идни муи само за там плачат да падат на хайванчетата дет се припичат кат куруртиски на морскио брег (само дет на тях друго им пада отгоре не муи :D )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 29, 2006 3:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 1:05 pm
Мнения: 1158
Местоположение: Русе
Аз имам един важен въпрос към организаторите на тази много добра инициатива:

Възможно ли е да се промени датата на Мухарския Събор (по ми харесва от "състезание"). На 30-ти Юли ще се проведе поредния кръг от Спининг Лига 'Стари Видри' (за справки тук). Не може ли предния ден да организирате мухарското състезание (събота, 29-ти Юли), за да може да не се разкъсват мухарите, които са членове на клуба. Ако остане в такъв вариант - в два поредни уикенда, аз лично ще бъда на събирането на Видрите и няма да имам възможност да се видя и запозная с голяма част от вас. Според мен има още достатъчно време и има възможност за обсъждане.

Поздрави!

_________________
Rosen's Fly Fishing Blog


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 29, 2006 3:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 2:26 am
Мнения: 506
Местоположение: софия
Росен написа:
Аз имам един важен въпрос към организаторите на тази много добра инициатива:

Възможно ли е да се промени датата на Мухарския Събор (по ми харесва от "състезание"). На 30-ти Юли ще се проведе поредния кръг от Спининг Лига 'Стари Видри' (за справки тук). Не може ли предния ден да организирате мухарското състезание (събота, 29-ти Юли), за да може да не се разкъсват мухарите, които са членове на клуба. Ако остане в такъв вариант - в два поредни уикенда, аз лично ще бъда на събирането на Видрите и няма да имам възможност да се видя и запозная с голяма част от вас. Според мен има още достатъчно време и има възможност за обсъждане.

Поздрави!


И аз съм на това мнение,пък и на някои от нас,работния месец юли ще започне с отпуска,ще завърши с извънредни дежурства,та ще ми е по-лесно да си пресметна нещата,та и с шефа да говоря.

_________________
спининг риболов и мухарство


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 29, 2006 7:36 am 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Росен написа:
Аз имам един важен въпрос към организаторите на тази много добра инициатива:

Възможно ли е да се промени датата на Мухарския Събор (по ми харесва от "състезание"). На 30-ти Юли ще се проведе поредния кръг от Спининг Лига 'Стари Видри' (за справки тук). Не може ли предния ден да организирате мухарското състезание (събота, 29-ти Юли), за да може да не се разкъсват мухарите, които са членове на клуба. Ако остане в такъв вариант - в два поредни уикенда, аз лично ще бъда на събирането на Видрите и няма да имам възможност да се видя и запозная с голяма част от вас. Според мен има още достатъчно време и има възможност за обсъждане.

Поздрави!

Привет, пичове,

Роско, съжалявам, че нема да може да дойдат хора, които са решили да идат и на състезанието след това, но това е положението, нещата с организацията са решени от моя страна, който може нека да заповяда.
Когато започнах плануването на състезанието, вече бех избрал и самото място, на което ще се проведе, но за да е по-нитересно още не го съобщавам. Със сигурност мога да кажа обаче, че не е Червенаково.
Много скоро ще станат ясни и подробностите около организацията на превоз от София, така, че скоро ще изнеса окончателната информация.
Време има много, гответе се, местата са доста интересни, а и беляците там кълват сладко сладко, стига да може да ги лови човек де.

Поздрави!

Радо


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 29, 2006 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 7:56 am
Мнения: 105
Местоположение: haskovo
Акула би ли казал кога и как ще става записването?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 02, 2006 9:18 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 11:21 am
Мнения: 1401
Местоположение: България
Ехеее, надявам се дойда. Значи изчислих току що маршрута от Ловеч да там. Някъде 160-170/ ако съм познал мястото/ км. Минава се през Шипка. Можем да сформираме екипаж с колегите от Плевен или Габрово, или защо не два. Такова мероприятие за опускане ли е. Музика на живо, ще има ли Радо? Имам предвид, да си докараш китарата.
Акулензи, място за спане ще има ли, аз предпочитам на палатка. Други такива, Ъ?
:D
Коко кат фен на кефала, ще идваш нали?

_________________
Ваксево-Говежда Флай Фишинг Тийм - най-невероятните КАПУТИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 02, 2006 9:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 4:48 pm
Мнения: 1250
Местоположение: Хасково
Здравейте всички !
Ние с колегата S.W.A.T. ще организираме хасковската група - засега групата е от двама човека .... аз и S.W.A.T :lol: !
Само батко Радко да съобщи подробностите.
Мааалиии какво чудо ще стане...

_________________
"When" MetallicA Rulez The World.....
------------------------------------------
Some Kind Of Monster

http://pachoflyfishing.wordpress.com/
http://www.jivotno.com/Djery_tu
AngerPoint - just search in Vbox7 and enjoy===


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 12, 2006 7:18 pm 
Offline
Forum Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2004 11:16 pm
Мнения: 1961
Местоположение: Sandanski, Bulgaria
Преместено мнение на Krasimir от темата тук:
http://forums.akulata.com/viewtopic.php?t=2367

Krasimir написа:
Според мен това е една много добра идея от страна на Алем При първата демонстрация на такъми, мястото не бе достъпно за някой хора от централна и източна България например. Сега то е в централна България и предполагам доста хота ще се възползват от тази възможност за тестване на такъмите. СУПЕР идея!

П.С - мислено ли е по въпроса, както вече някой колега спомена с охрана за автомобилите на хората ? Може би няма да е излишна, или друг вариант е група хора (спонсори и организатора) да останат на мястото на срещата (моста при с.Ягода), където ще са и автомобилите ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов