Излети по реки

Тениски в akulataflyfishing.com

Бръмбари в akulataflyfishing.com

Сухи мухи в akulataflyfishing.com

Силикони в akulataflyfishing.com

Akulata.com - Fly Fishing In Bulgaria

Форумът за мухарски риболов в България
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
За всичко е помислено 8) 8) !! Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 24, 2007 5:00 pm
Мнения: 580
Местоположение: Плевен
Наборе,сори за предишният ти любимец.Но този Мики е страхотен сладур,направо го виждам как след някой месец ще припка по брега след теб на някой излет.Поздрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:54 pm
Мнения: 4116
Местоположение: София
Бат Райко, тъжно е когато загубиш верен приятел, но това е кръговрата на живота...
Новия мъник е страхотен сладур.

Поздрави.

П.С. Имаш ли опитен стругар за красивите дървени екзотики.

_________________
"..форумите са пълни с андрешковци и консуматори, а смисъла им е в споделянето" Мунчо
lurebg.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Веско обеща да помага!! Проблемът не е само в опитния стругар, ами и във финалната обработка на дървесината......Няма да бързаме да не оплескаме нещата! Поздрави!!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: кокер
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:05 am
Мнения: 200
Местоположение: Велико Търново
Здравейте, да си кажа и аз мойто разочарование. Имам американски кокер много светло бежов, на места почти бял, с много къдрава козина и доста по-дребен от британските. В момента е на 6м. и много се радвах че като се запролети ще го вземам с мен за риба. Стопли се времето взех хайванчето за риба два пъти, и това ще му е риболова. Първият път отидохме на малък язовир в кайто има прилични по големина бельовици, заметнах с мухарката и когато засичам рибката и шнура се изпъва на зад, рибката се откача полита встрани и псето за момент я намира и започва да я дъвчи. Това два пъти, и с този риболов приключихме. После водя кокера на Мусинската река. Реката само за газене, времето топло, тихо, тишина, само птичките пеят, пълна идилия. Нагазвам в един бързей и пред мен остава дълбоко вирче което се образува от малък водопад. Сложил съм фазанова нимфа, разпъвам шнура, перфекто полагане, нимфата тихо цопва, завърта се във водовъртежа, мигновен удар, засичане и воала. Приличен кефалов екземляр започва да шляпа по водата. В този момент, ОООО НЕБЕСА проклинам този момент, псето което седеше кротко на височинката до вирчето скочи във водата и директно към рибата плува като торпедо. Рибата се разбунтува по-силно и скъса, все пак бях с корда 0,10. Не се сърдя на кучето, но и не съм очаквал такава реакция от негова страна. Продължаваме нагоре по реката, но не смея да разпъна шнура със замах. Животното си мисли че му хвърлям пръчка и то скача във водата да я носи, та се задоволих с дистанций от кръгово замятане. Та това беше със съвместния риболов с кокера, толкова се надявах животинчето да ми прави компания но то само ми пречи. Поздрави и не вземайте кокер с вас за риба.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 4:53 pm
Мнения: 1581
Местоположение: Хасково
Щастливи Братко/виж си изражението на първата снимка \:D/ /,
Човекът не е просто стругар/да не чуе,че.../,а истински ценител на дървесината и съответната и обработка.Дори много често когато клиента не знае какво иска и по-точно иска глупости,той или го разкарва деликатно или си свършва работата перфектно и после клиента,онемял си приписва заслугите за всичко.
Веско


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 6:02 am 
Offline

Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 7:10 am
Мнения: 129
Честити радости бат Райко,кучето е прекрасно.....трупчетата не чак толкова :D но действайте смело с Веско да видим каква убавиня ще излезе от тях.
Поздрави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 7:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 2:49 pm
Мнения: 5655
Местоположение: София
Краси каза:

"Здравейте, да си кажа и аз мойто разочарование. Имам американски кокер много светло бежов, на места почти бял, с много къдрава козина и доста по-дребен от британските. В момента е на 6м. и много се радвах че като се запролети ще го вземам с мен за риба........"

Направо ме срази с тая история :lol: :lol: :lol: :lol: . На тоя убавец трябва медал за рибарски умения да му се връчи :lol: :lol: :lol: !! А иначе мога да кажа, че е "хванал" повече риба от мен за тая година, например :? :oops: :wink: :wink:

Веско, може ли нормален човек да не изглежда така / ухилен като зелка :lol: :lol: / при визията на тая душица..Между другото цял живот съм гледал само тия две породи - хинове и пекинези, голям фен съм им!! Разсея всичките ми терзания - в тая работа не се иска само майсторлък, а и лично отношение - явно човека го има!!!!
Боби, ще докладвам своевременно "що е Стършел свършил" :lol: :lol: !!

_________________
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 11, 2008 6:38 pm
Мнения: 80
Местоположение: София
Батка,скърбя с теб за загубата на ЧОВЕКА!!!!
Сигурен съм че знаеш кокво е какво е тяхната любов.
Преди пет години домашния любимец Чарли /булонка от родата на кутрето на ЛИЛИ ИВАНОВА почина в ръцете ми,след 16 незабравими години.Е,погребах го душата както се следва/при среща ще ти разкажа/.Мина ден,мина втори,а вкъщи...празно.Толкова ми и трябваше!Вдигам телефона и поръчвав в Словакия Н.В.Лъчезар-голдън ритривър.Десет дни у дома ред сълзи,ред сополи,и звъни телефона-ела да си вземеш поръчката.От тук нататът няма думи,само радост.Между другото ,бях сигурен,че болшинството от колегите във форума имат домашни любимци.Вътрешния глас!!
Та,сръбта е за хората,но живото продължава.
Да ти е жив и здрав красавеца/ти също/.
А иначе,другите предишните,не се забравят.
http://www.foto.bg/data/500/luky.jpg
Поздрави!!!

_________________
Този свят е наш.
Обичаш реката-боклука в торбата!
"Нищо не е толкова добро,че да неможе да стане по-добро"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
phpBB © 2004-2015 Радослав Кискинов